Latvijā
Novados

Liepājā pazudis piecus gadus vecs puisītis; policija lūdz brīvprātīgo palīdzību 2

Ziņa papildināta ar jaunāko informāciju

Liepājā vakar pazudis piecus gadus vecs puisītis. Policija lūdz brīvprātīgo palīdzību zēna meklēšanā.

Valsts policijā (VP) portāls LA.lv uzzināja, ka iesniegums par Ivana Berladina pazušanu saņemts šodien ap plkst.15. Vakar ap plkst.8.30 zēns izgājis no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā un līdz šim brīdim zēna atrašanās vieta nav zināma. Patlaban norisinās zēna meklēšana un ir nepieciešama arī brīvprātīgo palīdzība.

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka zēns vakar ap pulkstens 18.00 redzēts Tosmarē, pie kāda sporta laukuma. Nav izslēgts, ka bērns aizvien pārvietojas šajā rajonā, tomēr policija aicina būt vērīgiem visiem liepājniekiem, jo precīza bērna atrašanās vieta aizvien nav zināma.

Jaunākā informācija liecina, ka bērnam mugurā bijis sarkans krekls ar multeņu varoņa Zibens Makvīna attēlu uz tā.

Ņemot vērā, ka bērns visticamāk ir kustībā, policija aicina katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot, ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni – tādējādi, kopīgiem spēkiem apsekojot, iespējami plašāku teritoriju. Tāpat, likumsargi aicina pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem – ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā.

Zēna pazīmes: viņš ir 1,28 metrus garš, vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Zēnam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs, zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Iepriekš vēstīts, ka vakar ap plkst.10 kāds iedzīvotājs manījis zēnu ar līdzīgām pazīmēm autobusa pieturā, līdz ar to, ļoti iespējams, ka zēns var atrasties arī kaut kur pilsētas centrā. Valsts policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukiem, veikaliem un jebkurām citām vietām, kurās bērni varētu uzturēties.

Ivans - 5 gadi

Patlaban zēna meklēšanā ir iesaistīta Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki. Tomēr ir nepieciešama arī brīvprātīgo iesaiste. Brīvprātīgo pulcēšanās notiek Pāvilostas ielā 1. Pieteikties iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

LA.lv