Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
17. novembris, 2016
Drukāt

Liepājā pazudusī sieviete devusi par sevi ziņu

Foto Facebook/Bezvests.lvFoto Facebook/Bezvests.lv

29 gadus vecā liepājniece Inga Bezļepkina ir atradusies un devusi radiniekiem ziņu par savu atrašanās vietu, vēsta brīvprātīgo organizācija “Bezvests.lv”.

Liepājniece piezvanījusi radiniekiem un pastāstījusi, ka ar viņu viss ir kārtībā, lūdzot viņu vairs nemeklēt un solot drīz atgriezties mājās. To “Bezvests.lv” telefoniski apstiprinājusi Ingas mamma.

Organizācija pateicas visiem, kas dalījās ar informāciju un palīdzēja meklēt Liepājā pazudušo sievieti. Un aicina informēt tuviniekus, ja tiek plānots kāds brauciens vai atvaļinājums.

Jau vēstīts, ka jaunā sieviete izgāja no mājām Liepājā, 6.novembrī ap plkst.22.00. Īsi pirms tam viņa atbildējusi uz kādu telefona zvanu. Kolēģi stāstījuši, ka nākamajā dienā, 7. novembrī, Inga vēl bijusi darbā. Taču pēc tam jaunās sievietes tālrunis bija izslēgts un viņa mājās neatgriezās. Vairākas dienas tuviniekiem nebija ziņu par sievietes atrašanās vietu.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (3)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+