Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
17. novembris, 2016
Drukāt

Liepājā pazudusī sieviete devusi par sevi ziņu

Foto Facebook/Bezvests.lvFoto Facebook/Bezvests.lv

29 gadus vecā liepājniece Inga Bezļepkina ir atradusies un devusi radiniekiem ziņu par savu atrašanās vietu, vēsta brīvprātīgo organizācija “Bezvests.lv”.

Liepājniece piezvanījusi radiniekiem un pastāstījusi, ka ar viņu viss ir kārtībā, lūdzot viņu vairs nemeklēt un solot drīz atgriezties mājās. To “Bezvests.lv” telefoniski apstiprinājusi Ingas mamma.

Organizācija pateicas visiem, kas dalījās ar informāciju un palīdzēja meklēt Liepājā pazudušo sievieti. Un aicina informēt tuviniekus, ja tiek plānots kāds brauciens vai atvaļinājums.

Jau vēstīts, ka jaunā sieviete izgāja no mājām Liepājā, 6.novembrī ap plkst.22.00. Īsi pirms tam viņa atbildējusi uz kādu telefona zvanu. Kolēģi stāstījuši, ka nākamajā dienā, 7. novembrī, Inga vēl bijusi darbā. Taču pēc tam jaunās sievietes tālrunis bija izslēgts un viņa mājās neatgriezās. Vairākas dienas tuviniekiem nebija ziņu par sievietes atrašanās vietu.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+