Mobilā versija
-1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
24. februāris, 2014
Drukāt

Liepājā pieņem ekspluatācijā mitro salvešu ražotni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas Būvvaldes pieņemšanas komisija pagājušās nedēļas beigās pieņēmusi ekspluatācijā SIA “Cotton Club Liepāja” izveidoto mitro salvešu ražotni, portālu “LA.lv” informēja Liepājas pilsētas domē.

Jaunajai ražotnei telpas tiek īrētas no SIA “Lauma Fabrics”. Telpās veikta rekonstrukcija, izbūvējot nepieciešamās inženierkomunikācijas un veicot citus darbus. Ražotne aizņem 5458 kvadrātmetrus lielu platība Ziemeļu ielā 19.

Ražotnē jau ir uzstādītas un iedarbinātas iekārtas mitro salvešu un citu higiēnas preču ražošanai. Objektā investēti 273 290 eiro. Ražotnes izbūves galvenais uzņēmējs  ir SIA “ACV Status”, bet  būvprojektu izstrādājis SIA “LVCT”.

Uzņēmums “Cotton Club Liepāja” no SIA “Lauma Fabrics” īrē arī plašas noliktavu telpas izejvielu un gatavās produkcijas glabāšanai un saiņošanai. Izejvielas uzņēmumam piegādā no Somijas, Itālijas, Izraēlas un arī Turcijas.

Pašlaik ražotnē nodarbināti 73 cilvēki, arī vairāki “Liepājas metalurga” bijušie darbinieki, taču uzņēmums plāno darbinieku skaitu palielināt līdz 120.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (3)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+