Mobilā versija
+8.0°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
24. februāris, 2014
Drukāt

Liepājā pieņem ekspluatācijā mitro salvešu ražotni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas Būvvaldes pieņemšanas komisija pagājušās nedēļas beigās pieņēmusi ekspluatācijā SIA “Cotton Club Liepāja” izveidoto mitro salvešu ražotni, portālu “LA.lv” informēja Liepājas pilsētas domē.

Jaunajai ražotnei telpas tiek īrētas no SIA “Lauma Fabrics”. Telpās veikta rekonstrukcija, izbūvējot nepieciešamās inženierkomunikācijas un veicot citus darbus. Ražotne aizņem 5458 kvadrātmetrus lielu platība Ziemeļu ielā 19.

Ražotnē jau ir uzstādītas un iedarbinātas iekārtas mitro salvešu un citu higiēnas preču ražošanai. Objektā investēti 273 290 eiro. Ražotnes izbūves galvenais uzņēmējs  ir SIA “ACV Status”, bet  būvprojektu izstrādājis SIA “LVCT”.

Uzņēmums “Cotton Club Liepāja” no SIA “Lauma Fabrics” īrē arī plašas noliktavu telpas izejvielu un gatavās produkcijas glabāšanai un saiņošanai. Izejvielas uzņēmumam piegādā no Somijas, Itālijas, Izraēlas un arī Turcijas.

Pašlaik ražotnē nodarbināti 73 cilvēki, arī vairāki “Liepājas metalurga” bijušie darbinieki, taču uzņēmums plāno darbinieku skaitu palielināt līdz 120.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (7)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+