Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. jūlijs, 2015
Drukāt

Liepājā piestāj krāšņais burinieks “Libava” (4)

Foto: Ruslans Šuļga, www.liepajniekiem.lvFoto: Ruslans Šuļga, www.liepajniekiem.lv

“Vai “Libava” ir atgriezusies Liepājā?” prātoja tie, kuri piestātnē pie ostas promenādes pamanīja krāšņo burinieku. Diemžēl tā vizīte dzimtajā ostā bija īsa – mūsu pilsētā kuģis bija piestājis pa ceļam no Jūrmalas uz jūras festivālu “Baltic Sail” Gdaņskā, vēsta portāls “liepajniekiem.lv”.

“Liepājā mēs pārnakšņojām, papildinājām pārtikas produktu krājumus un uzņēmām degvielu,” pastāstīja kuģa kapteinis Anatolijs Molokanovs. Jau otrdienas pēcpusdienā “Libava” devās uz Poliju, taču Liepājas ostā tas atkal uz neilgu laiku piestāšot atpakaļceļā 6. jūlijā. Pēc tam kuģis turpinās vizināt tūristus Jūrmalā, tad piedalīsies Tallinas Jūras dienās, atkal atgriezīsies Jūrmalā, bet augusta pirmajā pusē dosies šās sezonas pēdējā tālā braucienā uz Svinoujsci – pilsētu Polijā pie Vācijas robežas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas viņam tur uz masta? Kāds “Andreevskij stjag”. Pie mums jau ar jebkuru lupatu var iebraukt!

  2. tas vēl peld ar

  3. zcils piemērs Valsts valodas lietojumam. Ja tik ļoti gribējies vēsturisko vārdu pieminēt, varēja lietot LIBAU, nevis tā krieviskoto versiju, bet, jādomā, burinieka īpašnieki ir no “apspiestajām minoritātēm”…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+