Mobilā versija
+8.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
6. marts, 2014
Drukāt

Liepāja: pilsēta un jūra gleznās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 7. martā, Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 atklās starptautiskā zīmētāju un gleznotāju plenēra “Pilsēta un Jūra” atlasīto darbu izstādi “Liepājas marīna ’13”, portālu LA.lv informēja muzeja pārstāve Astra Dzērve.

Par Liepājas vasaras kultūras dzīves neatņemamu sastāvdaļu ir kļuvis mākslinieku Aivara un Ingas Kleinu organizētais starptautiskais jūras glezniecības plenērs. 18. starptautiskā zīmētāju un gleznotāju plenēra mājvieta bija bijušajā muitas namā ostmalā un tā devīze bija “Atmuitots”. Plenēra galvenais atbalstītājs – Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde.

Plenērs pulcināja trīsdesmit sešus māksliniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Korejas. Piedalījās gan pieredzējuši mākslinieki, gan Latvijas Mākslas akadēmijas gleznošanas katedras studenti docenta Andra Vītoliņa vadībā. Pirmo reizi notika arī jauno mākslinieku plenērs “Mazā marīna”, kurā četrdesmit mazie mākslinieki gleznoja līdzās lielajiem.

Izstāde ir veltīta Liepājas dzimšanas dienai un tā skatāma līdz 30. martam.

Pievienot komentāru

Ko un kā liksim Latvijas skolas somā?Vērienīgākajam valsts simtgades projektam jākļūst par ceļa rādītāju pašvaldībām un skolām, ka ieguldīt skolēnu kultūrizglītībā ir nepieciešams
Draugiem Facebook Twitter Google+