Mobilā versija
-2.8°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. marts, 2014
Drukāt

Liepāja: pilsēta un jūra gleznās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 7. martā, Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 atklās starptautiskā zīmētāju un gleznotāju plenēra “Pilsēta un Jūra” atlasīto darbu izstādi “Liepājas marīna ’13”, portālu LA.lv informēja muzeja pārstāve Astra Dzērve.

Par Liepājas vasaras kultūras dzīves neatņemamu sastāvdaļu ir kļuvis mākslinieku Aivara un Ingas Kleinu organizētais starptautiskais jūras glezniecības plenērs. 18. starptautiskā zīmētāju un gleznotāju plenēra mājvieta bija bijušajā muitas namā ostmalā un tā devīze bija “Atmuitots”. Plenēra galvenais atbalstītājs – Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde.

Plenērs pulcināja trīsdesmit sešus māksliniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Korejas. Piedalījās gan pieredzējuši mākslinieki, gan Latvijas Mākslas akadēmijas gleznošanas katedras studenti docenta Andra Vītoliņa vadībā. Pirmo reizi notika arī jauno mākslinieku plenērs “Mazā marīna”, kurā četrdesmit mazie mākslinieki gleznoja līdzās lielajiem.

Izstāde ir veltīta Liepājas dzimšanas dienai un tā skatāma līdz 30. martam.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+