Latvijā
Kriminālziņas

Liepājā policija nodod kriminālvajāšanas uzsākšanai lietu par spaisa vīstokļu glabāšanu dzīvoklī0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Valsts policija (VP) Liepājā uz aizdomu pamata par psihotropo vielu glabāšanu aizturēja vīrieti, kura dzīvesvietā atrada 14 folija vīstokļus. Šobrīd izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas paātrinātā kārtībā ir nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai, portālu “La.lv” informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Šī gada septembra sākumā VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas un aizdomu pamata par psihotropo vielu glabāšanu aizturēja kādu liepājnieku.

Viņa dzīvesvietā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras laikā izņemti 14 folija vīstokļi, kuros iekšā atradās zaļgnbrūnas krāsas augu valsts masa. Lai noteiktu to saturu, tika veikta ekspertīze, kuras rezultātos redzams, ka augu valsts maisījums satur vielu, kas sabiedrībā dēvēta par spaisu.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu bez nolūka tās realizēt.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par vairākiem likumpārkāpumiem un šobrīd viņam ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. Soda apmēru noteiks tiesa.

Saistītie raksti

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā šeit un atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Viltus ziņu portālu uzturētāju lietu skatīs aiz slēgtām durvīm
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valdība atbalsta ieceri Latvijā izveidot 39 pašvaldības esošo 119 vietā 1
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ekspremjeru Kalvīti Saeimā izjautā par OIK nodarīto kaitējumu
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” uz Eiropas skatuves atgriežas ar grūtu uzvaru pār Melnkalnes vicečempioniem
9 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Kampars uzsver, ka savulaik ierobežojis atļauju izsniegšanu daļai no OIK stacijām
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valdība atbalsta ieceri Latvijā izveidot 39 pašvaldības esošo 119 vietā 1
5 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
3 stundas