×
Mobilā versija
+7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
6. februāris, 2016
Drukāt

Liepājā sacentīsies dzejnieki

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 6. februārī plkst. 20 kafejnīcā “Kursas Putni” notiks dzejnieku konkurss, pazīstams kā dzejas slams, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Pagājušā gada septembrī mākslas centrs Totaldobže rīkoja Liepājā pirmo dzejas slamu. Rīgā tas notiek jau vairākus gadus un ir piesaistījis plašu interesentu loku. Arī šajā slamā piedalījās vairāki rīdzinieki, bet jāpiebilst, ka finālā iekļuva divi Liepājas jaunieši un dzejnieks no Rīgas. Totaldobže savas aktivitātes Liepājā vairs neveic, bet vietējie dzejnieki bija uzņēmuši gana iedvesmas, tādēļ tika nolemts rīkot vēl vienu slamu.

Dzejas slams ir sacensība starp dzejniekiem diezgan brīvā formā, bet ar laika limitu. Viena dzejoļa lasījums nedrīkst pārsniegt trīs minūtes. Dalībniekus vērtēs žūrija un publika, kā arī tie dzejnieki, kuri netiek uz otro kārtu vai finālu.

Visiem dalībniekiem jābūt gataviem norunāt trīs dzejoļus, bet konkursa laikā ar žūrijas un publikas vērtējumu palīdzību tiek veikta atlase. un tikai trīs labākie tiek finālā. Pasākumā būs arī ziedojumu kaste, kura beigās nonāks pie uzvarētāja, tādēļ pasākuma apmeklētāji aicināti ar monētām atbalstīt savus favorītus. Par balvu parūpēsies arī kafejnīca “Kursas Putni”.

Pieteikšanās jau ir sākusies: interesenti var doties uz “Kursas Putniem” un bārā pierakstīties. Pieteikšanās beigsies vienu stundu pirms pasākuma sākuma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+