×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. decembris, 2013
Drukāt

Liepājā sāk uzstādīt jaunas tūrisma informācijas norādes (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājā, galvenokārt pilsētas centrā, šomēnes sāk uzstādīt jaunas tūrisma informācijas zīmes, portālu “LA.lv” informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Pirmās ceļazīmes izvietotas Lielā, Rīgas un Brīvības ielā, uz Tramvaja tilta. Nākošajā nedēļā norādes uzstādīs arī Kūrmājas prospektā un K.Zāles laukumā.

Decembrī plānots uzstādīt desmit informācijas zīmes. Tās turpinās izvietot nākamgad pavasarī, un kopumā šādas ceļazīmes paredzēts izvietot 40 vietās Liepājā.

Pašvaldībā skaidro, ka norādes veidotas un izgatavotas, lai atvieglotu tūristu pārvietošanos Liepājā un dotu iespēju autovadītājiem ērtāk atrast galvenos apskates objektus.

Jaunās norādes, atšķirībā no agrāk izvietotajām, atšķiras ar izmēru – jaunās ir lielākas, labāk saskatāmas, objektu nosaukumi doti arī angļu valodā, palīdzot pilsētā vieglāk orientēties arī ārvalstu tūristiem.

Pašvaldības budžetā norādēm ir paredzēts finansējums 23 552 latu apmērā. Par šo naudu plānots arī izveidot papildu karšu stendus, kas palīdz orientēties iebraucējiem, atjaunot daļu no agrāk uzstādītajām norādēm un karšu stendiem.

Norādes izgatavo un izvieto SIA “Komunālā pārvalde”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai pie Līvas uzstādītajā zīmē nav kļūdaini norādīti attālumi?

Draugiem Facebook Twitter Google+