×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. oktobris, 2014
Drukāt

Liepājā skolnieču čempionātā noskaidrotas ātrākās adītājas

Foto: Liepājas pilsētas pašvaldībaFoto: Liepājas pilsētas pašvaldība

J.Čakstes Liepājas 10. vidusskolā ceturtdien 9.-12. klašu skolēniem notika ātradīšanas čempionāts, kurā uzvaras laurus plūca Marija Pocjus, Marta Zuzāne un Sintija Veisa, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Adīšanas čempionāts “Adi ātri!” norisinājās Karjeras nedēļas ietvaros, un šogad adīšanas sacīkstes notika ceturto reizi, pulcējot vairāk nekā 50 dalībnieku no gandrīz visām Liepājas skolām, kā arī Virgas un Krotes pamatskolām. Čempionāta mērķis ir motivēt skolēnus adīt un popularizēt adīšanu.

Adītājas saņēma uzdevumu pēc dotā valdziņu skaita uzadīt visvairāk rindiņu. Adītāju veikumu vērtēja skolu mājturības skolotāji. Konkurss notika trīs vecuma grupās: 6. -7.klases, 8.- 9.klases, 10.-12.klases.

Krotes pamataskolas skolniece Marija Pocjus ieguva pirmo vietu 6.-7.klašu grupā, Marta Zuzāne no J.Čakstes 10. vidusskolas uzvarēja 8.-9. klašu grupā, bet Sintija Veisa no 10. vidusskolas – vidusskolas grupā.

Konkursa pārtraukumā savu amata prasmi demonstrēja arī audējas no Tautas lietišķās mākslas studijām “Liepava” un “Kursa”.

Konkursu ar dāvanām un materiāliem atbalstīja un sponsorēja dziju veikals “Adele”, grāmatnīca “Jumava”, salons “Mākslas lāde” un citi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+