Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
18. aprīlis, 2017
Drukāt

Liepājā šogad varētu pietrūkt darba roku (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Liepājā šogad varētu pietrūkt darba roku, intervijā Rietumu Radio šodien pauda Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (“Liepājas partija”).

Viņš stāstīja, ka šogad Liepājā paredzēta Tramvaja tilta rekonstrukcija, ceļu, ietvju būve, skolu renovācija un vieglatlētikas manēžas būve, kas prasīs daudz darbaspēka.

“Arī tie uzņēmumi, kas nav vietējie, lielāko daļu darbinieku rekrutē uz vietas, ja vien tie nav īpašas kvalifikācijas speciālisti, drīz sāksies Kapsēdes un Grīzupes ielas rekonstrukcija,” sacīja Sesks.

Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas nodaļas priekšniece Dace Baumane Rietumu Radio gan sacīja, ka šobrīd no uzņēmējiem daudz pieteikumu vakancēm neesot saņemts, bet pieļāva, ka tādi varētu būt.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nožēlojami murgi Atbildēt

    Liepājā līdzīgi kā Ludzā vai Rēzeknē!

  2. Nu, un ko, piem., es te varētu līdzēt? Uz tikai 3 – 6 mēnešiem pārvākšos kopā ar ģimeni dzīvot uz Liepāju? Tad labāk uz Berlīni – tur darba rokas vēl gadiem būs labi apmaksāts deficīts.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+