×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
17. maijs, 2014
Drukāt

Liepājā šonakt kursēs Kultūras tramvajs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šovakar “Muzeju nakts” laikā Liepājā īpašā reisā dosies Kultūras tramvajs, liecina informācija portālā liepaja.lv.

Tramvajs no pieturvietas “Kurzeme” reisu uzsāks plkst. 22:44. Vienā no pēdējiem vakara reisiem Kultūras tramvaja pasažierus sagaida muzikāli pārsteigumi, kopīga sadziedāšanās, degustācijas, performances un citas aktivitātes, kas radīs īpašo Muzeju nakts atmosfēru.

Speciālais Muzeju nakts Kultūras tramvaja reiss solās būt tikpat raibs un daudzveidīgs kā pati Muzeju nakts. Kultūras aktivitātes reisa laikā notiks kontekstā ar aktivitātēm visā pilsētā.

Kultūras tramvaja reisa laikā, kad tramvajs uzņem māksliniekus un pasažierus pieturvietā “Kurzeme” un dodas DR virzienā, ikviens var braukt pilnu apli, iegādājoties tikai vienu tramvaja biļeti. Parasti, lai izbrauktu šādu apli (pieturvietas – “Kurzeme”, M. Ķempes iela, Brīvības iela, “Kurzeme”) nepieciešamas trīs biļetes.

No 8. maija ikviens Kultūras tramvaja pasažieris – gan liepājnieks, gan pilsētas viesis –, iegaumējot kultūras aktivitāšu laikā nosauktu paroli, var uzsākt dalību vēl nebijušā konkursā. Konkurss ilgs līdz gada beigām un galveno balvu iegūst tas konkursa dalībnieks, kurš būs iegaumējis un noslēguma pasākumā varēs nosaukt ne mazāk kā desmit paroles.

Lai piedalītos konkursā, katram konkursa dalībniekam ir jāpiedalās pēc iespējas vairāk Kultūras tramvaja aktivitātēs. Katrā Kultūras tramvaja aktivitātē pasākuma rīkotāji nosauc paroli, kas pasažieriem jāiegaumē. Konkursa galveno balvu – abonementa biļeti vienam ceturksnim visiem sabiedriskā transporta veidiem 256,12 EUR vērtībā – iegūst tas konkursa dalībnieks, kurš ir iegaumējis un noslēguma pasākumā var nosaukt ne mazāk kā desmit paroles.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+