×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Liepājā šonedēļ sāk darbu zemākā līmeņa nakts patversme (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Pirmdien, 22. decembrī Liepājā, Flotes ielā 7 sākusi darbu zemākā līmeņa nakts patversme, lai, iestājoties aukstākam laikam, nakti siltumā varētu pārlaist cilvēki bez dzīvesvietas, kuri ir vieglā alkohola reibumā un nakts patversmē netiek ielaisti, informē pašvaldībā.

Liepājā pašlaik darbojas nakts patversme, kur var apmesties aptuveni 140 bezpajumtnieki, taču pajumti un brokastis var saņemt personas, kuras nav alkohola reibumā. Savukārt Pašvaldības policijas īslaicīgās aizturēšanas telpās cilvēks var uzturēties tikai līdz 12 stundām.

Tāpēc pašvaldība nolēma izveidot zemākā līmeņa patversmi cilvēkiem bez dzīvesvietas, kuri ir vieglā alkohola reibumā vai nav paspējuši atskurbt. Šādas patversmes jau darbojas Rīgā un Klaipēdā.

Patversmē ir četras telpas ar pavisam vienkāršiem apstākļiem – bez gultām, bez ēdināšanas, bet ar apsildāmām grīdām, matračiem, vannas istabu un tualeti. Zemākā līmeņa patversmē varēs izvietot ap 20 cilvēkiem.

Patversmes vienkāršoto renovāciju veica SIA “MK Būvniecība”, kopējās būvniecības izmaksas – 39 669 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kļūdu par tualetēm-tās ir.

  2. tad pabalstus nesaņem.ka jābaro,saprotu,ja nav dzīvesvietas,tad aukstumā ir kur patverties ,bet tualetei jau nu gan vajadzētu būt,tā taču katra cilvēka nepieciešama ,,iestāde”.

Draugiem Facebook Twitter Google+