Mobilā versija
Brīdinājums +4.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
2. decembris, 2014
Drukāt

Liepājā spriedīs par radošo industriju nākotni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamā gada 20. februārī pirmo reizi Liepājā norisināsies starptautiska radošo industriju konference “Subject: Creativity”, informē rīkotāji. Konferencē par radošumu, inovācijām un pārmaiņām stāstīs gan Latvijas izcilākie radošās jomas pārstāvji, gan Ziemeļeiropā atzīti eksperti dalīsies ar veiksmes stāstiem un pozitīvajiem piemēriem, informē rīkotāji.

Konferencē piedalīsies 18 Latvijā un pasaulē atzīti lektori un praktiķi, starp viņiem lektore, režisore un rakstniece Baņuta Rubess, tehnoloģiju uzņēmuma “Techhub” līdzdibinātājs Ernests Štāls, žurnāla “IR” radošais direktors Voldemārs Dūdums, viens no IKEA PS 2014 produktu dizaineriem – Tomeks Rigaliks, pārdošanas eksperts Nikita Kellermans un citi.

Organizatori norāda, ka konference īpaši aktuāla ir uzņēmējiem, komunikācijas speciālistiem, kā arī attīstības struktūrvienību darbiniekiem, kuri vēlas pilnveidot esošo uzņēmuma piedāvājumu, kā arī kā attīstīt jaunus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību. Tādēļ pirmo reizi kopā aicināti dažādās jomās, nozarēs un sektoros strādājošie, lai runātu par idejām, to radīšanu un īstenošanu jebkur.” Lektori pārstāv dažādas jomas, kas dos iespēju aizgūt pieredzi no citām, arī ar uzņēmējdarbību nesaistītām nozarēm,” uzsver konferences sekretariāta vadītāja Zane Ellere.

Par konferences norises vietu izvēlēta Liepāja, jo organizatori vēlas sniegt iespēju pasākuma viesiem izrauties no ikdienas darbiem un maksimāli koncentrēt uzmanību konferencei. Turklāt – šādā veidā Liepāja tiek iezīmēta Latvijas un Ziemeļeiropas radošo industriju attīstības kartē. “Rīkot šāda veida konferences ārpus Rīgas ir aktuāli, jo gan dalībniekiem, gan lektoriem ir patīkami izbraukt no ierastās vides un šī pievilcība varētu būt galvenais iemesls, kādēļ tās rīkot ārpus Rīgas,” atzīst Juris Žagars.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+