×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Liepājā spriedīs par radošo industriju nākotni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nākamā gada 20. februārī pirmo reizi Liepājā norisināsies starptautiska radošo industriju konference “Subject: Creativity”, informē rīkotāji. Konferencē par radošumu, inovācijām un pārmaiņām stāstīs gan Latvijas izcilākie radošās jomas pārstāvji, gan Ziemeļeiropā atzīti eksperti dalīsies ar veiksmes stāstiem un pozitīvajiem piemēriem, informē rīkotāji.

Konferencē piedalīsies 18 Latvijā un pasaulē atzīti lektori un praktiķi, starp viņiem lektore, režisore un rakstniece Baņuta Rubess, tehnoloģiju uzņēmuma “Techhub” līdzdibinātājs Ernests Štāls, žurnāla “IR” radošais direktors Voldemārs Dūdums, viens no IKEA PS 2014 produktu dizaineriem – Tomeks Rigaliks, pārdošanas eksperts Nikita Kellermans un citi.

Organizatori norāda, ka konference īpaši aktuāla ir uzņēmējiem, komunikācijas speciālistiem, kā arī attīstības struktūrvienību darbiniekiem, kuri vēlas pilnveidot esošo uzņēmuma piedāvājumu, kā arī kā attīstīt jaunus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību. Tādēļ pirmo reizi kopā aicināti dažādās jomās, nozarēs un sektoros strādājošie, lai runātu par idejām, to radīšanu un īstenošanu jebkur.” Lektori pārstāv dažādas jomas, kas dos iespēju aizgūt pieredzi no citām, arī ar uzņēmējdarbību nesaistītām nozarēm,” uzsver konferences sekretariāta vadītāja Zane Ellere.

Par konferences norises vietu izvēlēta Liepāja, jo organizatori vēlas sniegt iespēju pasākuma viesiem izrauties no ikdienas darbiem un maksimāli koncentrēt uzmanību konferencei. Turklāt – šādā veidā Liepāja tiek iezīmēta Latvijas un Ziemeļeiropas radošo industriju attīstības kartē. “Rīkot šāda veida konferences ārpus Rīgas ir aktuāli, jo gan dalībniekiem, gan lektoriem ir patīkami izbraukt no ierastās vides un šī pievilcība varētu būt galvenais iemesls, kādēļ tās rīkot ārpus Rīgas,” atzīst Juris Žagars.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+