Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. oktobris, 2015
Drukāt

Liepājā sumina simtgadnieci Zoju Paršikovu (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zoju Paršikovu apsveica Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Piektdien apaļo simt gadu jubileju kopā ar ģimeni un draugiem svin liepājniece Zoja Paršikova, kas savus viesus sagaidīja enerģijas pilna un priecīgā noskaņojumā, LA.lv uzzināja Liepājas domē.

Zojas kundzes dzimšanas dienas datums ir 31. oktobris, bet kopā ar ģimeni un kaimiņiem apaļā jubileja tika atzīmēta dienu iepriekš – 30. oktobrī.

Liepājnieci pašvaldības vārdā apsveica Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, novēlot stipru veselību, mundru noskaņojumu un daudz priecīgu brīžu kopā ar tuvajiem. “Cilvēka mūžs, kas nodzīvots simts gadu garumā, ir īpaši bagāts un godājams,” pauda Ansiņš

Simtgadniece kopā ar ziediem un apsveikuma kartīti saņēma arī Liepājas pilsētas domes pabalstu 150 eiro apmērā, kāds tiek piešķirts visiem simt gadu vecumu sasniegušiem liepājniekiem veselības saglabāšanai un uzlabošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu ko tad ar 150 eiro var uzlabot?Tas ir daudz par maz,vajadzetu prezidentes algas apmera.Nav jau daudz to 100 gadnieku valsti.

  2. Ja Zoja visu mūžu ir nodzīvojusi Liepājā, tad viņa pirms okupācijas būs iemācījusies valsts valodu.

  3. ? Iedzimtā vai pēdējā laikā importētā ???

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+