Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
30. oktobris, 2015
Drukāt

Liepājā sumina simtgadnieci Zoju Paršikovu (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zoju Paršikovu apsveica Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Piektdien apaļo simt gadu jubileju kopā ar ģimeni un draugiem svin liepājniece Zoja Paršikova, kas savus viesus sagaidīja enerģijas pilna un priecīgā noskaņojumā, LA.lv uzzināja Liepājas domē.

Zojas kundzes dzimšanas dienas datums ir 31. oktobris, bet kopā ar ģimeni un kaimiņiem apaļā jubileja tika atzīmēta dienu iepriekš – 30. oktobrī.

Liepājnieci pašvaldības vārdā apsveica Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, novēlot stipru veselību, mundru noskaņojumu un daudz priecīgu brīžu kopā ar tuvajiem. “Cilvēka mūžs, kas nodzīvots simts gadu garumā, ir īpaši bagāts un godājams,” pauda Ansiņš

Simtgadniece kopā ar ziediem un apsveikuma kartīti saņēma arī Liepājas pilsētas domes pabalstu 150 eiro apmērā, kāds tiek piešķirts visiem simt gadu vecumu sasniegušiem liepājniekiem veselības saglabāšanai un uzlabošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu ko tad ar 150 eiro var uzlabot?Tas ir daudz par maz,vajadzetu prezidentes algas apmera.Nav jau daudz to 100 gadnieku valsti.

  2. Ja Zoja visu mūžu ir nodzīvojusi Liepājā, tad viņa pirms okupācijas būs iemācījusies valsts valodu.

  3. ? Iedzimtā vai pēdējā laikā importētā ???

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+