Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
24. augusts, 2015
Drukāt

Liepājā sveic simtgadnieci (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmdien, 24. augustā, simt gadu jubileju atzīmē liepājniece Ņina Dvorņika, kas savus viesus sagaidīja mundrā un priecīgā noskaņojumā, LA.lv uzzināja Liepājas domē.

Kā stāsta Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde, liepājnieci lielajā jubilejā pašvaldības vārdā devās sveikt Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs.

“Sirsnīgi sveicu nozīmīgajā dzīves jubilejā un novēlu, pirmkārt, stipru veselību, nerimstošu enerģiju un vēl daudz priecīgu mirkļu kopā ar saviem tuvajiem cilvēkiem. Un lai bagātīgi nodzīvotais mūžs ir kā labs piemērs citiem liepājniekiem,” pašvaldības vārdā novēlēja J. Hadarovičs.

Ņina Dvorņika dzimusi Ukrainā, taču Liepājā pavadījusi jau 27 gadus. Ņinas Dvorņikas vīrs krita karā 1942. gadā, tādēļ abu trīs bērni izaudzināti vienatnē. Ņinas kundzi ikdienā priecē pieci mazbērni un četri mazmazbērni.

Simtgadniece kopā ar ziediem un apsveikumu kartīti saņēma arī Liepājas pilsētas domes pabalstu 150 eiro apmērā, kāds tiek piešķirts visiem simt gadu vecumu sasniegušiem liepājniekiem veselības saglabāšanai un uzlabošanai, piebilda Ķēde.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visu cieņu simtgadniecei, bet 150 eiro ir vienkārši nožēlojami. Cik tas 100 gādnieces(nieku) ir?

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+