×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
13. jūnijs, 2014
Drukāt

Liepājā svētdien – otrais Bērnu rīts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 15. jūnijā Liepājā, Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma notiks otrā vasaras bērnu stunda kopā ar ceļojošo leļļu teātri “Maska”, portālu LA.lv informēja LPPI “Kultūras pārvalde” Attīstības projektu vadītāja Agita Auza.

Šoreiz bērni laikā no plkst. 12 līdz 13 aicināti uz muzikālu leļļu teātra izrādi “Draudzēsimies”, kas paver ainu uz Lielā meža mazo pļaviņu. Tajā valdīja miers un prieks: vāverīte lasīja čiekuriņus, sēnes, ogas, lidinājās krāsaini taurenīši, sienāzis lēkāja, vardītes kurkstēja, vēl kāds gulēja paslēpies garajā zālē. Pēkšņi kaut kas dārdēja, šņāca un drebēja, kaut kas krita un gāzās un tad… iestājās klusums! Kaut kas skaistā Lielā meža mazajā pļaviņā izmainījās… Pēc kāda laika, atkal kaut kas dārdēja, krita un gāzās! Vairs nelidoja taurenīši, vāveres dziesma vairs nebija tik jautra. Kas notika tālāk? Tiksimies svētdien parkā, lai noskaidrotu!

Turpmākajās jūnija svētdienās jautrību ar leļļu teātra izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Ceļojošais leļļu teātris “Maska”, jūlijā – Liepājas leļļu teātris, bet augustā – cirka mākslinieku prasmes mācīs Liepājas cirks “BezTemata”.

Vasaras bērnu stundas Liepājā piedāvā un finansiāli atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+