Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
31. augusts, 2015
Drukāt

Liepājā Tirdzniecības kanālā izplūdusi ķīmiska viela

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājā, Tirdzniecības kanālā svētdien konstatēta izplūdusi ķīmiska viela, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Piesārņojums konstatēts 20 kvadrātmetru platībā, un tā ierobežošanai izvietotas absorbējošās bonas 30 metru garumā. Savukārt Vides valsts dienesta (VVD) pārstāvji kanālā ielējuši piesārņojumu neitralizējošu vielu.

VVD pārstāve Jūlija Ņikitina aģentūru BNS informēja, ka kanālā ieplūduši naftas produkti, kas, iespējams, nākuši no kāda kuģa ostas piestātnē. VVD Liepājas reģionālās vides pārvaldes inspektori turpina skaidrot piesārņojuma izplūdes avotu.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģējis uz 48 notikumiem, no kuriem ar ugunsgrēkiem bija saistīti 22, bet ar glābšanas darbiem – 19.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (9)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+