Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
31. augusts, 2015
Drukāt

Liepājā Tirdzniecības kanālā izplūdusi ķīmiska viela

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājā, Tirdzniecības kanālā svētdien konstatēta izplūdusi ķīmiska viela, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Piesārņojums konstatēts 20 kvadrātmetru platībā, un tā ierobežošanai izvietotas absorbējošās bonas 30 metru garumā. Savukārt Vides valsts dienesta (VVD) pārstāvji kanālā ielējuši piesārņojumu neitralizējošu vielu.

VVD pārstāve Jūlija Ņikitina aģentūru BNS informēja, ka kanālā ieplūduši naftas produkti, kas, iespējams, nākuši no kāda kuģa ostas piestātnē. VVD Liepājas reģionālās vides pārvaldes inspektori turpina skaidrot piesārņojuma izplūdes avotu.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģējis uz 48 notikumiem, no kuriem ar ugunsgrēkiem bija saistīti 22, bet ar glābšanas darbiem – 19.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+