Latvijā
Kriminālziņas

Liepājā Uliha ielā aiztur vīrieti ar kara laika trofeju, uz brīdi slēdza satiksmi4


Liepājā, Uliha ielā uz brīdi slēdza satiksmi.
Liepājā, Uliha ielā uz brīdi slēdza satiksmi.
Foto – portāls “liepajniekiem.lv”

Liepājā Uliha ielā, šopēcpudien, 7.martā, pie kāda vīrieša atrasts sprādziebīstams priekšmets, kā rezultātā aptuveni divas stundas Uliha ielas posmā bija slēgta satiksme, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

Ap plkst.14 saņemtas ziņas, ka pie kāda vīrieša atrasts, iespējams, sprādzienbīstams priekšmets. Notikuma vietā strādāja kriminālpolicijas darbinieki, bet ap plkst.16 ieradušies Nacionālo bruņoto spēku Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienības sapieri, kas priekšmetu aizvākuši. Pašlaik satiksme ir atjaunota.

Šeršņovas rīcībā pagaidām nebija plašākas informācijas par to, kas bijis atrastais priekšmets. Savukārt Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva portālam “Liepājniekiem.lv” atklājis, ka tas izrādījies kara laika mantojums – aizturētā vīrieša trofeja. “Jebkurā gadījumā tas ir sprādzienbīstams priekšmets,” portālam sacījis Āva, skaidrojot, ka šādos gadījumos jāievēro vislielākā piesardzība.

Policijā par notikušo ierosināts kriminālprocess.

Kāds aculiecinieks Liepājā fiksējis video notiekošo Uliha ielā un policijas darbu.

LA.lv