×
Mobilā versija
+10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. augusts, 2014
Drukāt

Liepājā uzstāda bērnu rotaļu kompleksu “Pirātu kuģis”

Foto: Aigars ŠtālsFoto: Aigars Štāls

Liepājas Raiņa parkā tiek uzstādīts bērnu rotaļu komplekss “Pirātu kuģis”, kas nodrošinās interesentu un aktīvu rotaļu laika pavadīšanu visu vecumu bērniem, informē pašvaldībā.

Tematisko pilsētiņu – bērnu rotaļu kompleksu “Pirātu kuģis” uzstāda SIA “Fixman”, kas visus darbus, arī teritorijas labiekārtošanu, sola pabeigt līdz augusta beigām. Līdz ar to bērni vēl pirms Zinību dienas – 1. septembra – varēs iemēģināt jauno aprīkojumu.

Kuģa karkass būs veidots no daudzām savstarpēji savienotām platformām un klājiem divos stāvos, kas norobežoti ar margām, iekļaujot slidkalniņus, kāpelēšanas elementus, iluminatorus, binokļus, tēmekļus, dekoratīvus burinieka mastus, karodziņus, jumtiņus un citus elementus.

Detaļas un stiprinājumi ir izgatavoti no līmēta, impregnēta un krāsota koka, no nerūsoša tērauda, poliamīda virvēm, augstspiediena lamināta, plastmasas un citiem materiāliem.

Savukārt rotaļu laukuma teritorija būs nosegta ar gumijotu materiālu, lai iespējami pasargātu bērnus kritiena gadījumā. Iekārta balstīsies uz nerūsoša metāla kājām un pamatnēm, kas ieraktas zemē 60 centimetru dziļumā tā, lai koka konstrukcijām nebūtu tiešas saskares ar zemi un lai tās būtu pasargātas no mitruma.

Pašvaldībā norāda, ka iekārta izvēlēta ar tādu aprēķinu, lai tā būtu ne tikai bērniem droša, bet arī lai tās uzturēšana vai kopšana prasītu iespējami mazāk līdzekļu. Rotaļu kuģa piegāde un uzstādīšana saskaņā ar iepirkuma konkursa rezultātiem izmaksās 146 816, 92 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+