Latvijā
Kriminālziņas

Liepājā vienu pašu naktī uz ielas atrod puisēnu3

Foto LETA

26.janvārī ap pulksten 02:30 likumsargi saņēma informāciju, ka naktī viens pats uz ielas atrodas mazs bērns, portālu LA.lv informēja Liepājas pilsētas pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās, uz ielas atradās informācijas sniedzējs un 2013.gadā dzimis zēns. Zēns paskaidroja, ka kopā ar mammu devies ciemos. Kamēr pieaugušie atradušies virtuvē, viņš sēdējis istabā un skatījies multfilmas. Pēcāk pieaugušie izgājuši no dzīvokļa, bet zēns pa logu redzējis, ka visi iekāpj automašīnā un dodas projām. Zēns izbijies un skrējis laukā pakaļ mammai, bet viņa jau bija aizbraukusi. Pēc tam puika vairs nav spējis tikt atpakaļ kāpņu telpā, jo nav zinājis durvju kodu.

Apsekojot dzīvokli, tika konstatēts, ka tajā neviens iekšā neatrodas, taču virtuvē uz galda atradās vairākas atvērtas alkohola pudeles. Tā kā dzīvoklī neatradās neviena persona un zēnu nebija iespējams nogādāt nevienam pieaugušajam, kurš varētu viņu pieskatīt, sadarbībā ar Valsts policiju (VP) tika pieņemts lēmums, ka puika dosies uz VP.

Saistītie raksti

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki vēl uzkavējās notikuma vietā, cerot sagaidīt bērna māti, tomēr līdz pulksten 03:45 tā arī neviens dzīvoklī neuzradās.

Par minēto gadījumi informēti atbildīgie dienesti lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai. Liepājas pilsētas Pašvaldības policija izsaka pateicību, cilvēkam, kurš ziņoja par puisēnu, tādējādi pasargājot bērnu no iespējamas traģēdijas.

LA.lv