Latvijā
Kriminālziņas

Liepājā zem baļķvedēja riteņiem pakļuvis un miris velosipēdists4


Liepājā, Cukura ielas aplī notika traģisks satiksmes negadījums, bojā gājis velosipēdists, 12.04.2018.
Liepājā, Cukura ielas aplī notika traģisks satiksmes negadījums, bojā gājis velosipēdists, 12.04.2018.
Foto – Ruslans Šuļga, portāls “liepajniekiem.lv”

Traģisks satiksmes negadījums noticis šo ceturtdien, 12.aprīlī, ap puspieciem pēcpusdienā Liepājā, Cukura ielas aplī – zem baļķvedēja riteņiem gāja bojā velosipēdists, vēstī portāls “liepajniekiem.lv”.

Kā portāls noskaidrojis negadījuma vietā, bojā gājušais ir vīrietis, kurš ar velosipēdu bijis iebraucis Cukura ielas aplī, kad pakļuvis zem kravas automašīnas “Scania” ar piekabi.

Kā stāsta negadījuma vietā sastaptie cilvēki, vīrietis bijis ar velosipēdu iebraucis aplī, kad pakļuvis zem baļķvedēja, kas aplī iebraucis no Grīzupes ielas puses. Netiek izslēgta iespēja, ka vīrietis, iespējams, velosipēdu vadījis, būdams alkohola reibumā.

“Liepajniekiem.lv” novēroja, ka negadījuma vietā strādāja ievērojams skaits operatīvo dienestu – gan Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi, gan trīs ugunsdzēsēju glābēju ekipāžas, kurām būs jāpaceļ baļķvedējs, lai atbrīvotu bojā gājušo.

Kā pastāstīja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga, smagās automašīnas “Scania 164G” ar piekabi vadītājs, kurš braucis virzienā no Cukura ielas uz Brīvības ielu, aplī pamanījis, ka starp transportlīdzekļa riteņiem pakļuvis velosipēdists ar visu braucamo.

Saistītie raksti

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas kravas auto “Scania” vadīja 1989.gadā dzimis vīrietis. Bojā gājušā velosipēdista personība pagaidām nav noskaidrota.

Tikai pēc tiesu medicīnas ekspertīzes būs zināms, vai velosipēdists nav bijis reibumā. Uzsākts kriminālprocess.

Kā šodien vēstī LETA, tad policija lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt noderīgu informāciju par notikušo, zvanot uz tālruņa numuru 110 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī. Bojā gājušais vīrietis bija apmēram 60 gadus vecs.

LA.lv