×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. novembris, 2013
Drukāt

Liepājā Ziemassvētku egli atklās krāšņā masku gājienā

ziemassvetki_leta

Liepājā lielās egles iedegšanas svētkus svētdien, 1. decembrī, jau piekto gadu tradicionāli ievadīs Bērnu un jaunatnes centra (BJC) un Kultūras pārvaldes organizētais jautrais un krāšņais masku gājiens, portālu “LA.lv” informēja pilsētas sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Šogad masku gājiena tēma ir “Ziemassvētku krikumi” – piparkūkas, rūķi, konfektes, rotājumi, eglītes un citi. Lieli un mazi liepājnieki aicināti būt aktīvi un radoši, piedaloties masku gājienā, kas sāksies plkst. 15.15 K.Zāles laukumā un plkst. 16.00 sasniegs Rožu laukumu.

Katram masku gājiena dalībniekam līdzi jāņem arī kāds gaismas objekts. Aizliegts izmantot dzīvo uguni, dažādas raķetes vai citus pirotehnikas “brīnumus”.

Gājiena laikā darbosies žūrija Liepājas BJC metodiķu Marinas Vikaines un Juris Ločmeļa vadībā, kura noskaidros vizuāli interesantākos, atraktīvākos, jautrākos un dziedošākos, saliedētākos un disciplinētākos kolektīvus un individuālos dalībniekus.

Plkst.16.35 pēc lielā egles iedegšanas un koncerta Rožu laukumā pie skatuves notiks labāko masku apbalvošana un masku ballīte.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+