futbolavirsliga.lv

“Liepāja/Mogo” un “Riga” dažādos veidos iekļūst Latvijas kausa finālā 0

“Liepāja”/”Mogo” komanda trešdien Latvijas kausa izcīņas futbolā pusfinālā ļoti pārliecinoši pieveica RFS vienību, kamēr “Riga” vispirms ielaida vārtus pamatlaika pēdējās sekundēs, tomēr pēc tam uzvarēja pagarinājumā.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Liepājnieki savā pusfināla mačā mājās ar 4:1 (1:0) apspēlēja RFS vienību.
Jau no pirmajām minūtēm laukumā dominēja “Liepāja”/”Mogo” vienība un pirmajā puslaikā to vadībā izvirzīja senegāliešu aizsargs Sejdina Keita. Otrā puslaika ievadā pēc pretinieku vārtsarga Daniila Sizko kļūdas Ģirts Karlsons panāca jau 2:0, bet 52.minūtē izcēlās arī viens no virslīgas rezultatīvākajiem futbolistiem Artūrs Karašausks.
Vēlāk goda vārtus galvaspilsētas vienībai iesita Eduards Višņakovs, kamēr mača izskaņā Karlsons izcēlās vēlreiz, pieliekot duelim punktu.
Liepājas vienība neilgajā vēsturē Latvijas kausa finālu sasniegusi pirmoreiz.

Tikmēr “Riga” savā pusfināla cīņā ar 2:1 (0:0, 1:1) mājās pieveica pagājušās sezonas “SynotTip” virslīgas čempioni un pašreizējo kopvērtējuma līderi Jūrmalas “Spartaku”, kuras galvenā trenera amatā debitēja lietuviešu speciālists Valds Urbons.
62.minūtē pēc stūra sitiena ar galvu izcēlās rīdzinieku kapteinis Kaspars Gorkšs, tomēr kompensācijas laika piektajā minūtē jūrmalniekiem dramatiski izlīdzinājumu panāca Dmitrijs Platonovs.
Līdz ar to rīdziniekiem 120 minūtes bija jāspēlē otro reizi nedēļas laikā, jo pagarinājumu vienība aizvadīja arī pirms nedēļas Latvijas kausa ceturtdaļfinālā. Šoreiz “Riga” komanda atkal spēja uzvarēt, kad 110.minūtē precīzi sita serbs Darko Lemajičs.

Finālspēlē starp “Liepāja”/”Mogo” un “Riga” notiks 18.oktobrī “Skonto” stadionā.