Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
25. februāris, 2015
Drukāt

Liepājas 390. dzimšanas dienu svinēs ar festivālu “Gaismotā Liepāja”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

13. un 14. martā no plkst. 19 līdz 23 Liepājā – Ezerkrastā, pilsētas centrā, Velnciemā un Karostā – notiks festivāls “Gaismotā Liepāja”, portālam LA.lv pastāstīja sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Kalnarāja.

Šādi tiks svinēta Liepājas 390. dzimšanas diena. Festivāla īstenošanā iesaistīti 15 mākslinieki un dizaineri no dažādām Latvijas pilsētām – Līvija Daudze, Maija Demitere, Kristaps Grundšteins, Jānis Jankevics, Artis Kuprišs, Dace Kušķe, Undīna Reinfelde, Pēteris Riekstiņš, Paula Vītola, Rihards Vītols, audiovizuālais organisms “Trihars” un citi. Divus vakarus pēc kārtas festivāla apmeklētāji varēs piedzīvot, apskatīt, kā arī piedalīties mākslas darbos, kuru pamatelements ir gaisma, stāsta Kalnarāja.

Festivāla norises vietās būs izvietoti informācijas stendi, kuros būs pieejama karte un cita noderīga informācija. Visu nepieciešamo informāciju par festivālu ir iespējams uzzināt arī internetā – sociālo mediju profilos facebook.com/gaismotaliepaja un twitter.com/gaismotaliepaja, kā arī no 7. marta darbu sāks mājas lapa gaismotaliepaja.lv.

Jau informējām, ka festivālu “Gaismotā Liepāja” organizē elektroniskās mākslas un mediju centrs “E-LAB” sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+