Latvijā
Novados

Liepājas dome izsolē par 243 000 eiro nopērk “Liepājas Metalurga” īpašumu Brīvības ielā2


“Liepājas Metalurgs” 2015.gada martā. Arhīva foto.
“Liepājas Metalurgs” 2015.gada martā. Arhīva foto.
Foto – LETA/Evija Trifanova

Liepājas pašvaldība šodien, 20.aprīlī, izsolē par 243 000 eiro iegādājusies maksātnespējīgajai AS “KVV Liepājas metalurgs” piederošo īpašumu Brīvības ielā 95B, aģentūru LETA informēja Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks

sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

Zemesgabals ir 14 332 kvadrātmetru plašs, uz tā ir astoņas būves – ugunsdzēsības sūknētava, baseins, eļļas un krāsu noliktava, noliktava, centrālā noliktava, autotransporta caurlaide, iekārtu noliktava, sarga ēka un garāža. Īpašuma piespiedu pārdošanas vērtība un pirmās izsoles sākuma cena bija noteikta 153 000 eiro.

Pašvaldība īpašumu iegādājusies, jo teritoriju šķērso nākotnē iecerētā satiksmes pārvada trasējums. Izbūvējot satiksmes pārvadu, vismaz daļa no šīm ēkām tiktu nojauktas. Rjabcevs gan skaidroja, ka par ēku nojaukšanu pašlaik nekādi lēmumi nav pieņemti, jo tas ir nākotnē risināms jautājums.

“Šobrīd satiksmes pārvads ir iezīmēts pilsētas stratēģiskās attīstības dokumentos, taču pašlaik vēl nav zināms iespējamais realizācijas laiks un izmaksu avots,” informēja pašvaldības pārstāvis.

Saistītie raksti

Jau vēstīts, ka šodien noslēdzās vairākas “KVV Liepājas metalurgam” piederošo nekustamo īpašumu izsoles, taču uzņēmuma maksātnespējas administratore Vita Dika aģentūrai LETA atteicās komentēt izsoļu rezultātu.

Elektronisko izsoļu vietnē “izsoles.ta.gov.lv” pieejamā informācija uz izsoļu slēgšanas brīdi šodien plkst.13 liecina, ka ir izsolīti astoņi no 11 izsolēs piedāvātajiem īpašumiem. Īpašumi izsolīti kopumā par 1,77 miljoniem eiro.

LA.lv