×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. decembris, 2014
Drukāt

Liepājas dome pirks zemesgabalu autostāvvietas izveidei pie teātra

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Liepājas dome ceturtdien atbalstīja zemesgabala iegādi autostāvvietas izveidei pie Liepājas teātra, aģentūrai BNS pavēstīja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

Viņa informēja, ka zemes gabalu pašvaldība par kopumā 210 tūkstošiem eiro iegādāsies no kompānijas “Ektornet Real Estate Latvia”.

“Šāds lēmums bija nepieciešams, jo šobrīd teātra apmeklētājiem nereti ir grūtības atrast piemērotu autostāvvietu pirms teātra apmeklējuma,” atzīmēja Ģirne.

Paredzēts, ka Liepājas dome par 160 tūkstošiem eiro iegādāsies nekustamo īpašumu Bāriņu ielā 12, kas sastāv no zemesgabala 8948 kvadrātmetru platībā un četrām ēkām, kā arī pašvaldība pirks īpašumu Baznīcas ielā 9, kas sastāv no zemesgabala 1879 kvadrātmetru platībā, par 50 tūkstošiem eiro.

Dome arī pilnvaroja Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektoru Edgaru Rātu Liepājas pilsētas pašvaldības vārdā slēgt pirkuma līgumu ar “Ektornet Real Estate Latvia”, paredzot samaksas termiņu sešu mēnešu laikā no pirkuma līguma noslēgšanas.

“Ektornet Real Estate Latvia” ir “Swedbank” grupas nekustamo īpašumu kompānija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+