×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Liepājas ērmriteņu festivāls aicina uz “Lielo Dzejas Slamu”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

12. maijā plkst. 18, Liepājā, Vecā Ostmalā 54, norisināsies sevi jau pierādījušais pasākums “Lielais Dzejas Slams” – radošs konkurss gan jauniem, gan jau pieredzējušiem dzejniekiem, kurā būs iespēja pierādīt savas prasmes un sacensties ar citiem dzejniekiem, vēsta rīkotāji.

Sacensības notiek brīvā formā, neierobežojot autorus ar kādu noteiktu tematiku vai dzejas formu. Dalībniekiem jābūt gataviem pasniegt trīs dzejoļus, katra dzejoļa ilgums nedrīkst pārsniegt trīs minūtes. Mākslinieku sniegumu kopīgi vērtēs speciāla žūrija un pasākuma publika, tādējādi veidojot atlasi, jo finālā tiks tikai trīs no dalībniekiem.

Pasākums norisināsies festivāla “Boltik Baik 2017” ietvaros, kā viens no kultūras vakara pasākumiem. “Boltik Baik 2017” ir ērmriteņu veidošanas festivāls, kurā tiek sniegta iespēja no veciem sadzīves priekšmetiem un velosipēdu detaļām izveidot unikālu, pat netradicionālu ērmriteni, satikt cilvēkus, kuri piekopj zaļu dzīvošanas veidu un izbaudīt dažādus kultūras pasākumus, kuri norisināsies katru vakaru, visas nedēļas garumā.

Pasākums šogad svin piecu gadu jubileju, tādēļ tā organizatori šoreiz īpaši parūpējušies par to, lai ikkatrs liepājnieks un tās viesis tajā atrast kaut ko tieši sev. Visos koncertos un aktivitātēs ieeja ir par brīvu, izņemot pašas ērmriteņu darbnīcas, kuru dalības maksa ir 20 eiro, tajos iekļauti meistara pakalpojumi, nepieciešamie darba piederumi, elektrība, veģetāras pusdienas visas nedēļas garumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+