×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
2. jūlijs, 2016
Drukāt

Liepājas izglītības iestāžu remontā vasarā ieguldīs 400 tūkstošus eiro

Foto-LETAFoto-LETA

Liepājas izglītības iestāžu remontā vasarā tiks ieguldīti 400 tūkstoši eiro, aģentūra BNS uzzināja pilsētas pašvaldībā.

Pašvaldība izglītības iestāžu remonta, projektēšanas un tehniskās apsekošanas darbiem piešķīrusi 400 tūkstošus eiro, kas tiks izlietoti jūlija un augusta laikā.

Kapitālie remonti vides labiekārtošanai plānoti astoņos pilsētas bērnudārzos. Pirmskolas izglītības iestādē (PII) “Kāpēcītis” jau nomainīta elektroinstalācija, (PII) “Pūcīte” uzsākta elektroinstalācijas nomaiņa un griestu atjaunošana. Tāpat remonta darbi tiek plānoti PII “Sprīdītis”, bet bērnudārzā “Mazulītis” veidos jaunu sporta laukumu, atjaunos apkures sistēmu un vienu sanitāro mezglu. Sanitāro mezglu atjaunos arī PII “Stārķis”, bet PII “Gulbītis” nomainīs novecojušo apkures sistēmu. Savukārt Kristīgajā PII tiek veikta teritorijas labiekārtošana grupai bērniem ar kustību traucējumiem.

Remontdarbi paredzēti arī vispārizglītojošajās skolās – Liepājas 15.vidusskolā tiks veikts ēdnīcas priekštelpas remonts, bet Liepājas 7.vidusskolā plānots remontēt viena stāva gaiteni. Tāpat pārbūves darbi paredzēti Ezerkrasta sākumskolā, kurai apkārt ierīkos žogu, lai norobežotu to no mikrorajona un ierīkos videonovērošanas sistēmu.

Teritorijas labiekārtošana un gumijas seguma uzklāšana veikta PII “Delfīns” rotaļu pilsētiņā, bet Raiņa 6.viduskolā sagatavota “Nākotnes klases koncepcija” ar 3D vizualizāciju veidošanu

Turklāt veiks ieejas durvju nomaiņu Aleksandra Puškina 2.vidusskolā, dabas zinību klases ierīkošanu 3.pamatskolā  un krēslu iegādi 7.vidusskolā, kā arī NATO militāro šķēršļu joslas izbūvi Liepājas 15.vidusskolā.

Tuvāko gadu laikā desmit Liepājas vispārējās izglītības iestāžu mācību vides modernizācijā plānots ieguldīt 10,4 miljonus eiro un ar Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstu līdz 2020.gadam plānots izveidot kvalitatīvu un ergonomisku mācību vidi desmit Liepājas vispārizglītojošām skolās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+