Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. marts, 2014
Drukāt

Liepājas jaunajā patversmē mēneša laikā uzturas 70 dzīvnieku (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Liepājas jaunajā patversmē “Lauvas sirds” pirmajā tās darbības mēnesī uzturējušies 70 dzīvnieki, pastāstīja patversmes vadītāja Nora Brūdere.

Patversme apkalpojusi 20 suņu un 50 kaķu, 35 kaķi uzturējušies programmas “Noķer–sterilizē–atlaid” ietvaros. Tas nozīmē, ka klejojošie četrkājaiņi tiek nogādāti uz patversmi, kur viņus sterilizē un pēc tam atlaiž. Tie ir bijuši tā sauktie koloniju kaķi, kuriem nav saimnieka un kuri mitinās pie daudzdzīvokļu mājām, kur tos aprūpē šo māju iedzīvotāji.

Patversme “Lauvas sirds” var vienlaikus uzņemt 20 kaķu un 12 suņu. Patversmē pastāvīgi strādā dzīvnieku kopējs un 24 stundas diennaktī dežurē sertificēts dzīvnieku ķērājs.

“Lauvas sirds” darbībai no pašvaldības budžeta šogad piešķirti 63 tūkstoši eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik no tiem 70 atraduši mjaunas mājas?

  2. Ko nozīmē “apkalpojusi”?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+