Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
9. marts, 2014
Drukāt

Liepājas jaunajā patversmē mēneša laikā uzturas 70 dzīvnieku (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Liepājas jaunajā patversmē “Lauvas sirds” pirmajā tās darbības mēnesī uzturējušies 70 dzīvnieki, pastāstīja patversmes vadītāja Nora Brūdere.

Patversme apkalpojusi 20 suņu un 50 kaķu, 35 kaķi uzturējušies programmas “Noķer–sterilizē–atlaid” ietvaros. Tas nozīmē, ka klejojošie četrkājaiņi tiek nogādāti uz patversmi, kur viņus sterilizē un pēc tam atlaiž. Tie ir bijuši tā sauktie koloniju kaķi, kuriem nav saimnieka un kuri mitinās pie daudzdzīvokļu mājām, kur tos aprūpē šo māju iedzīvotāji.

Patversme “Lauvas sirds” var vienlaikus uzņemt 20 kaķu un 12 suņu. Patversmē pastāvīgi strādā dzīvnieku kopējs un 24 stundas diennaktī dežurē sertificēts dzīvnieku ķērājs.

“Lauvas sirds” darbībai no pašvaldības budžeta šogad piešķirti 63 tūkstoši eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik no tiem 70 atraduši mjaunas mājas?

  2. Ko nozīmē “apkalpojusi”?

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+