Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. marts, 2014
Drukāt

Liepājas jaunajā patversmē mēneša laikā uzturas 70 dzīvnieku (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Liepājas jaunajā patversmē “Lauvas sirds” pirmajā tās darbības mēnesī uzturējušies 70 dzīvnieki, pastāstīja patversmes vadītāja Nora Brūdere.

Patversme apkalpojusi 20 suņu un 50 kaķu, 35 kaķi uzturējušies programmas “Noķer–sterilizē–atlaid” ietvaros. Tas nozīmē, ka klejojošie četrkājaiņi tiek nogādāti uz patversmi, kur viņus sterilizē un pēc tam atlaiž. Tie ir bijuši tā sauktie koloniju kaķi, kuriem nav saimnieka un kuri mitinās pie daudzdzīvokļu mājām, kur tos aprūpē šo māju iedzīvotāji.

Patversme “Lauvas sirds” var vienlaikus uzņemt 20 kaķu un 12 suņu. Patversmē pastāvīgi strādā dzīvnieku kopējs un 24 stundas diennaktī dežurē sertificēts dzīvnieku ķērājs.

“Lauvas sirds” darbībai no pašvaldības budžeta šogad piešķirti 63 tūkstoši eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik no tiem 70 atraduši mjaunas mājas?

  2. Ko nozīmē “apkalpojusi”?

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+