×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
10. septembris, 2014
Drukāt

Liepājas “Kāpēcīši” tiek pie jauna aprīkojuma rotaļām ar smiltīm  

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Laukuma aprīkojums “Mežmala”.

Liepājas pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Kāpēcītis” īstenots projekts “Krāsainie smilšu stāsti”, sagādājot jaunu smilšu kasti “Kuģītis” rotaļu laukumam un gaismas galdu rotaļām ar smiltīm telpās, informē Liepājas pilsētas pašvaldībā.

Kā uzsver bērnudārza vadītāja Daiga Škuberte, rotaļas ar smiltīm attīsta roku smalko motoriku, pilnveido bērnu iztēli, valodu, radošās spējas un komunikācijas prasmes ar citiem bērniem, dod iespēju bērniem izpaust sevi pēc iespējas dažādākos veidos. Savukārt pedagogs labāk iepazīst un izprot bērnu.

“Krāsainie smilšu stāsti” šogad guva finansiālu atbalstu Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes projektu konkursā. Projektu sagatavoja bērnu attīstības veicināšanas biedrība “Zelta odziņa”, kuru šogad dibinājušas iestādes medicīnas māsa Nora Jansone un pirmsskolas skolotāja Viktorija Ladusāne. 

Savukārt no energoefektivitātes pasākumu rezultātā ieekonomētās naudas iestādei iegādāts laukuma aprīkojums “Mežmala” bērniem vecumā no trim gadiem, nojume ar galdu un soliem, kā arī sporta laukuma aprīkojums – basketbola grozs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+