Ekonomika
Bizness

Liepājas KGB nodaļa iztirgo “čekas maisus”0


Liepājā esošajā Karostas cietumā iespējams iegādāties “čekas maisus”.
Liepājā esošajā Karostas cietumā iespējams iegādāties “čekas maisus”.
Foto: Monta Krafte, kolāža: “LA.lv”

Liepājā esošā Karostas cietuma apmeklētājiem ir iespēja savā īpašumā iegūt “čekas maisus”, portāls “LA.lv” uzzināja Karostas cietumā.

Kā portālam pastāstīja Liepājā darbojošās organizācijas “Karostas glābšanas biedrība” (KGB) pārstāve Monta Krafte, tiem, kas vēlas iegādāties “čekas maisus”, “jāinteresējas KGB Liepājas nodaļā” sestdienās un svētdienās no plkst. 12-16.

Tā atrodas Invalīdu ielā 4, Karostas cietumā.

Viena “čekas maisa” cena ir 3,90 eiro.

M. Krafte norādīja, ka maisiņi ir radīti nupat. Pēc viņas teiktā, tie ir kvalitatīvi – no pabieza auduma, 100 % kokvilna. Maisiņu apdrukāšana tiek veikta Liepājā.

Šo “čekas maisu” idejas autore ir M. Krafte, bet uzraksta dizainere ir Kristīne Dekovice.

KGB pārstāve atklāj, ka pirmie maisiņi jau atraduši savus pircējus. “Jā, pirmie maisiņi jau nopirkti.”

Jautāta par pamudinājumu šādu maisiņu radīšanai, M. Krafte atbild: “Vienmēr esam bijuši par to, ka čekas maisiem jābūt pieejamiem.”

Saistītie raksti

Kā liecina publiski piejamā informācija, Karostas cietums sācis darboties pirms vairāk nekā 100 gadiem. Patlaban tas ir vienīgais tūristiem atvērtais militārais cietums Eiropā. Cietums, no kura neviens nekad nav izbēdzis.

Karostas cietums aptaujās atzīts par pārsteidzošāko un neparastāko viesnīcu pasaulē. ASV spoku mednieki (“Ghost Hunters International”) nosauca Karostas cietumu par spoku apsēstāko vietu pasaulē.

LA.lv