Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
10. februāris, 2015
Drukāt

Liepājas Kultūras balvai 21 pieteikums

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas Kultūras balvai 2014 iesniegts 21 pieteikums, portālam LA.lv pastāstīja LPPI “Kultūras pārvalde” attīstības projektu vadītāja Agita Auza.

Auza norāda, ka Kultūras balvas 2014 pretendentu saraksts apliecina kultūras notikumiem bagātu aizvadīto gadu. Kultūras balvai 2014 izvirzītas gan radošas apvienības, gan individuālas personības, kas veicinājuši Liepājas kultūras dzīves nerimtību un atpazīstamību pasaules mērogā.

Iesniegtos pieteikumus izvērtēs kompetenta vērtēšanas komisija 17. februārī Rīgā notiekošajā Liepājas Kultūras balva 2014 komisijas sēdē.

Liepājas Kultūras balva tiek pasniegta jau ceturto gadu, lai novērtētu ievērojamākos kultūras notikumus, kuri veicinājuši Liepājas atpazīstamību, kā arī atskatītos uz radošākajām idejām Liepājas kultūrā aizvadītajā gadā. Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija norisināsies šī gada 27. februārī.

Pievienot komentāru

Koris "Latvija" ierakstījis Raimonda Paula koradziesmu albumuValsts Akadēmiskais koris Latvija un Māris Sirmais ir ierakstījuši albumu "Rozes gars", kas ir unikāls komponista Raimonda Paula kora dziesmu apkopojums un arī veltījums Maestro jubilejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+