×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
25. februāris, 2013
Drukāt

Liepājas kultūras projektu konkursā saņemti 49 projektu pieteikumi

foto - stock.xchngfoto - stock.xchng

Liepājas Kultūras pārvaldes izsludinātajā kultūras projektu konkursā par iespējām saņemt līdzfinansējumu aktivitātēm, ko Liepājā plānots realizēt laika posmā no šī gada 15. marta līdz 30. septembrim, saņemti 49 projektu pieteikumi.

Kopējā summa, kāda tiek prasīta šo projektu realizācijai, ir 45 767 lati, bet pieejamais līdzfinansējums ir 10 000 latu, aģentūru LETA informēja Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Projektu konkursa rezultātus plānots paziņot pēc 7. marta.

2013. gada projektu konkursa prioritāte ir kultūras aktivitātes un procesi, kas piedāvā jaunu un inovatīvu ideju realizēšanu Liepājā, atšķiras no ikdienas kultūras piedāvājuma, spēj radīt intrigu un būt unikāli Latvijas un starptautiskā mērogā, vērsti uz Liepājas kultūras vērtību (mantojuma, mūzikas, mākslas, kino, teātra, dizaina un arhitektūras) apzināšanu, izpēti, dokumentēšanu vai popularizēšanu, veicina starptautisku pieredzi un viedokļu apmaiņu, uz Liepāju atvedot kultūras nozares profesionāļus, nodrošinot viņu meistarklases, lekcijas un seminārus.

Pieteikšanās otrajam konkursam plānota šī gada rudenī.

Kultūras pārvaldes līdzfinansējumu piešķir līdz 50% no iesniegtā projekta kopējās budžeta summas. Piešķiramā līdzfinansējuma apjoms vienam projektam ir robežās no 50 līdz 2000 latu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+