Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Liepājas Kultūras tramvajs kursēs Jāņu noskaņās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 19. jūnijā, plkst.12 Liepājas Kultūras tramvajs reisā dosies Līgo noskaņās – pasažierus priecēs folkloras kopa “Saknes”, informē Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports”.

Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopa “Saknes” ir vecākā folkloras kopa Liepājā, tā izveidota jau 1977. gadā, taču joprojām to raksturo aktīva koncertdarbība, dziedātprieks, neizsīkstoša enerģija un izcili sasniegumi.

Kultūras tramvaja reisa laikā, kad tramvajs uzņem māksliniekus un pasažierus pieturvietā “Kurzeme” un dodas DR virzienā, ikviens var braukt pilnu apli, iegādājoties tikai vienu tramvaja biļeti. Parasti, lai izbrauktu šādu apli, nepieciešamas trīs biļetes.

No 8. maija ikviens Kultūras tramvaja pasažieris – gan liepājnieks, gan pilsētas viesis –, iegaumējot kultūras aktivitāšu laikā nosauktu paroli, var uzsākt dalību vēl nebijušā konkursā. Konkurss ilgs līdz gada beigām un galveno balvu iegūst tas, kurš būs iegaumējis un noslēguma pasākumā varēs nosaukt ne mazāk kā desmit paroles.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+