Mobilā versija
Brīdinājums +9.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 24. maijs, 2017
5. janvāris, 2015
Drukāt

Liepājas Latviešu biedrībā – vitrāžas un gleznas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 6. janvārī, plkst. 17 Liepājas Latviešu biedrības namā atklās no Jelgavas uz Liepāju atceļojusī mākslinieces Lauras Vizbules personālizstāde “Aplis. Tīkls”, kurā būs apskatāmi stikla darbi un gleznas, liecina informācija Liepājas latviešu biedrības mājas lapā.

Izstādē apskatāmas dzīvespriecīgas abstrakcionisma gleznas, kurās dominē krāsa, un vitrāžas, kuru iedvesma gūta no baznīcu logu rozetēm. Māksliniece skaidro: “Aplis ir ļoti spēcīgs simbols un ietver sevī daudz dažādas nozīmes. Aplī sasaistu pasauli kā vienotu veselumu un es kā daļa no visuma, savukārt, tīkls izstādē tiek atklāts kā mūsdienu sabiedrības modelis”.

Ikdienā Laura Vizbule veido stila mākslas izstrādājumus – vitrāžas, lampas, stikla dekorus, rotājumus, interjera priekšmetus, rotas, kā arī nodarbojas ar glezniecību un zīda apgleznošanu.

Pievienot komentāru

Gundars Āboliņš: Sāku nobriest režisora darbam (4)Pēc divām Minhenes kamerteātra štatā nospēlētajām sezonām Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī režisora Viestura Kairiša iestudētajā Viljama Šekspīra lugā "Karalis Līrs" negaidīti debitējis kādreizējais Jaunā Rīgas teātra aktieris Gundars Āboliņš.
Draugiem Facebook Twitter Google+