×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2013
Drukāt

Liepājas leļļu teātris Kalnciema kvatālā

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

4. maijā 11.00 un 13.00 Liepājas leļļu teātris viesosies Kalnciema kvatālā ar dziesmu spēli bērniem “Diegabundža “.

Par pamatu izrādes tapšanai ir ņemts 2009.gadā tapušais Kaspara Vecvagara dzejas un mūzikas albūms ar tādu pašu nosaukumu. Autors  uzsver,  ka mūsdienu tehnoloģiskajā sabiedrībā trūkst patiesas saskarsmes ģimenes locekļu starpā un piedāvā „Diegabundžu”, kā iespēju ģimeniskai kopābūšanai.
Arī izrādes režisore Lelde Kaupuža –Eglinska izrādē turpina autora domu: „Celšanās, gulēt iešana, došanās uz bērnudārzu un atpakaļ, rotaļāšanās, iešana uz parku, – visi šie ikdienišķie notikumi, kuri atkārtojas no dienas dienā, pieaugušajam var šķist kā pelēka rutīna, savukārt bērna acīm tie atklājas kā milzīga piedzīvojumu jūra, kā krāšņa un vēl neatklāta pasaule. Diegabundža tas ir aparāts, ar kura palīdzību var viens otru sadzirdēt. “Diegadundža” tas ir stāsts par kopābūšanu un mīļumu.”
Izrādes veidotāji atteikušies no Liepājas leļļu teātrim ierastajiem izrādes veidošanas paņēmiemiem : paaugstinātas skatuves, priekšskara, lellēm, polsterētiem kostīmiem, priekšplānā atstājot aktieru personību, savstarpējo saspēli un dziedāt prasmi.
Izrādes mākslinieces M.Mielava un I.Ādmine. Lomās: S.Apse, M.Enkuzena, M.Millers.
Biļetes cena 4Ls, iegādājams Biļešu Paradīzes kasēs un pie ieejas. Biļetes jāiegādājas no 2 gadu vecuma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+