×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
9. septembris, 2016
Drukāt

Liepājas māksliniekus aicina pieteikties starptautiskai darbnīcai Barselonā

Foto: AFP/Scanpix/LETAFoto: AFP/Scanpix/LETA

Liepājas Kultūras pārvalde aicina pieteikties Liepājas māksliniekus un dizainerus starptautiskajā darbnīcā Barselonā, Spānijā, kas notiks no 18. līdz 20. oktobrim, informēja pārvaldes starptautisko sakaru un kultūrpolitikas projektu vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.

Starptautiskā darbnīca notiek Eiropas Komisijas programmas “Radošā Eiropa” projekta “CHIC – Kopēja kultūras hibridizācija” ietvaros, kur Liepājas Kultūras pārvalde ir sadarbības partneris ar vēl sešām radošām organizācijām no Francijas, Spānijas, Beļģijas un Itālijas.

Projekts plašākā mērā skar sabiedrības iesaisti, kas vērsts koplietošanas (dalīšanās) ekonomikas virzienā. Projekta partneri projektā veidos jaunu digitālu sadarbības modeli, kas, iecerēts, nodrošinās jaunu potenciālu zināšanu un prasmju apmaiņām. Rezultātā paredzēts, ka jaunā platforma nodrošinās iespēju radošām personām un organizācijām strādāt virtuālās darbnīcās, FAB-LAB, tostarp daloties difūzās kopienās.

Pirmajā projekta radošajā darbnīcā notiks darbs pie spiedoga, 3D objekta prototipa izveides, kas apskata aktuālo cilvēku tetovējumu tēmu. Starptautiskā radošā darbnīca notiks sadarbojoties vairākiem māksliniekiem no projekta partnervalstīm.

Tāpat notiks publiska diskusija un prezentācija Barselonas Dizaina koledžā, kur katrs mākslinieks prezentēs savu, savas pilsētas un organizācijas darbu, piebilda Egliņš-Eglītis.

Pretendentam jāstrādā un jādarbojas Liepājas pilsētā, jābūt gatavam sadarboties starptautiska projekta ieviešanā, jābūt ieguvušam atbilstošu augstāko izglītību vai šoibrīd jāstudē Liepājā.

Pretendentu atlasē tiks izvēlēts viens Liepājas mākslinieks un/vai dizaineris, kuram tiks segtas visas ceļa izmaksas un uzturēšanās izdevumi, lai nodrošinātu dalību starptautiskajā radošajā darbnīcā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+