“Liepājas metalurga” hokejisti Kontinentālā kausa izcīņas turnīru sāk ar zaudējumu 0

“Liepājas metalurga” hokejisti piektdien Somijas pilsētā Vāsā ar zaudējumu sāka Kontinentālās kausa izcīņas otrās kārtas turnīru, informēja organizatori.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25

Liepājnieki ar 3:5 atzina Kazahstānas kluba Atirau “Beibarys” pārākumu, kur vārus sargā Latvijas hokejists Mārtiņš Raitums, kurš spēles vidū gan tika nomainīts.

Latvijas kluba rindās vārtus guva Gunārs Skvorcovs, Edgars Brancis, kuri katrs izdarīja arī pa divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī Lauris Bajarūns.

“Liepājas metalurgs” pēc pirmās trešdaļas bija vadībā ar 2:1, spēles 29. minūtē ieguva jau divu ripu pārsvaru (3:1), tomēr to nenosargāja un pēdējā trešdaļā izlaida uzvaru. “Beibarys” uzvaras vārtus guva divas minūtes pirms pamatlaika beigām, bet pēdējo ripu raidīja jau tukšos liepājnieku vārtos. Uzvarētājiem trīs ripas guva somu leģionārs Kari Sihvonens.

Turnīra turpinājumā liepājnieki sestdien plkst. 14 spēlēs pret Miškolcas ”Jegesmedvek” no Ungārijas un svētdien plkst. 18.30 tiksies ar mājiniekiem – ”Vaasan Sport”.

Trešajā kārtā iekļūs turnīra uzvarētāja, kur to jau gaida Stavangeras ”Oilers” no Norvēģijas, kā arī Žlobinas ”Metallurg” no Baltkrievijas un KH ”Sanok” no Polijas.

Pagājušajā sezonā ”Liepājas metalurgs” tika līdz turnīra trešajā kārtai, kurā Doņeckā zaudēja visās trijās spēlēs un palika pēdējā vietā.

Kontinentālā kausa izcīņa:

“Liepājas metalurgs” – Atirau “Beibarys” 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)

Vārtus guva: Gunārs Skvorcovs, Edgars Brancis, Lauris Bajarūns – Kari Sihvonens 3, Pavels Akoļzins, Aleksandrs Jegorovs

Vārtsargi: Jānis Kalniņš – Mārtiņš Raitums (no 30:50 Mihails Nemolodiševs)