×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. jūnijs, 2013
Drukāt

“Liepājas metalurgam” glābēji klāt


Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas koncerns “Rosenergomaš” gatavs iesaistīties AS “Liepājas metalurgs” glābšanā ar profesionālu ekspertu komandu, kam ir pieredze līdzīgu uzņēmumu glābšanā, vēstulē Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim (“Vienotība”) norāda metalurģijas uzņēmuma akcionāra Kirova Lipmana piesaistītā investora “Rosenergomaš” prezidents Vladimirs Palihata.


“Rosenergomaš” prezidents Palihata vēstulē atzīmē, ka koncerns ir gatavs piegādāt “Liepājas metalurgam” nepieciešamo metāllūžņu daudzumu, lai uzņēmums varētu darboties bez pārtraukuma. Turklāt Krievijas koncerns ir gatavs nodrošināt profesionāļu komandu, kam ir pieredze darbā ar līdzīgiem uzņēmumiem NVS valstīs, ar klientu bāzi gatavās produkcijas realizācijai.

Arī Krievijas metalurģijas kompānija “Daļpolimetall” aktīvi interesējas par finanšu grūtību māktās AS “Liepājas metalurgs” iegādi.

“Liepājas metalurga” kreditoru klubs un tā pieaicinātais konsultants “Prudentia Advisers” turpina darbu ar uzņēmuma akcionāriem, lai panāktu vienošanos par situācijas stabilizāciju uzņēmumā, kā arī strādās pie citiem juridisku risinājumu meklējumiem, 5. jūnijā paziņoja “Prudentia Advisers” valdes priekšsēdētājs Kārlis Krastiņš.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+