“Liepājas metalurgs 2” svin otro uzvaru Latvijas atklātā hokeja čempionāta finālsērijā 0

Latvijas atklātā hokeja čempionāta finālsērijas otrajā spēlē trešdien pagājušās sezonas spēcīgākā komanda “Liepājas metalurgs 2” ar rezultātu 4:3 (2:0, 2:2, 0:1) izbraukumā uzvarēja “Ozolnieki/Monarch” komandu, svinot savu otro panākumu sērijā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Pirmās trešdaļas septītajā minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Bruno Zabis. Trešdaļas izskaņā neizšķirtu varēja panākt Sergejs Durdins, tomēr viņš nespēja realizēt soda metienu. Tā vietā divas ar pusi minūtes pirms trešdaļas beigām 2-0 panāca Gunārs Skvorcovs.

Otrās trešdaļas vidū mājiniekiem izdevās atspēlēties, kad ar mazliet vairāk nekā minūtes intervālu precīzi bija Aigars Cipruss un Ēriks Bisenieks, tomēr līdz trešdaļas beigām liepājnieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru – vārtus guva Edgars Siksna un Artūrs Kuzmenkovs.

Trešajā trešdaļā laukumā ritēja sīva spēkošanās līdz pat pēdējai minūtei, bet 21 sekundi pirms pamatlaika beigām vienus vārtus atspēlēja Andrejs Ignatovičs. Atlikušajā laikā “Ozolnieki/Monarch” hokejistiem gan neizdevās apdraudēt sāncenšu vārtus, tādējādi piedzīvojot zaudējumu.

Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā otrdien “Liepājas metalurgs 2” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:1.

Sērijā līdz četrām uzvarām liepājnieki līdz ar to izvirzījušies vadībā ar 2-0. Nākamās nedēļas sākumā komandas tiksies Liepājā, bet nepieciešamības gadījumā pārējās sērijas cīņas tiks izspēlētas līdz 16.aprīlim.

“Liepājas metalurgs 2” pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 uzvarēja “SMScredit.lv” komandu, bet “Ozolnieki/Monarch” ar 4-0 pieveica “Juniors” vienību.

“Ozolnieki/Monarch” un “SMScredit.lv” regulārajā čempionātā ieņēma pirmās divas vietas, tāpēc izslēgšanas spēles sāka tikai no pusfināla. Savukārt komandas, kuras ieņēma 3.-6.vietu, savā starpā tikās ceturtdaļfinālā, bet Lietuvas vienībai Elektrēnu “Enerģija” vieta izslēgšanas spēlēs nebija atvēlēta.

Jau vēstīts, ka ceturtdaļfinālā līdz trijām uzvarām “Liepājas metalurgs 2” ar rezultātu 3-0 pieveica “Rīga 95” komandu, bet “Juniors” ar 3-0 apspēlēja JLSS/”Zemgale” hokejistus.

Pagājušās sezonas Latvijas čempionāta finālsērijā “Liepājas metalurgs 2”, kuram pievienojās spēcīgākie “Liepājas metalurga” komandas hokejisti, ar 4-0 pieveica “Ozolnieki/Monarch”.