“Liepājas metalurgs 2” triumfē Latvijas atklātajā hokeja čempionātā 0

Par Latvijas atklātā hokeja čempionāta uzvarētājiem ceturtdien otro reizi pēc kārtas kļuva “Liepājas metalurga 2” komanda.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Finālsērijas piektajā mačā “Liepājas metalurgs 2” izbraukumā ar rezultātu 8:2 (5:0, 1:0, 2:2) sagrāva “Ozolnieki/Monarch” vienību un sērijā līdz četrām uzvarām triumfēja ar 4-1. Liepājnieku labā trīs vārtus guva Mārtiņš Gipters, divas reizes precīzi meta Pauls Hodzko, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Linards Mazurs-Mago, Kārlis Liepiņš un Bruno Zabis.

Jau pēc nospēlētām 12 minūtēm “Liepājas metalurgs” atradās vadībā ar 3:0, bet līdz pirmās trešdaļas beigām viesi guva vēl divus vārtus. Pašā otrās trešdaļas sākumā liepājnieki panāca jau 6:0, bet turpinājumā pāris labas izdevības gūt vārtus bija arī “Ozolnieki/Monarch” komandai, taču “Liepājas metalurgs 2” vārtsargs Nauris Grīnvalds spēlēja bez kļūdām un rezultāts nemainījās.

Arī trešajā trešdaļā izpaudās “Liepājas metalurgs 2” pārsvars un mača 42.minūtē viesi jau bija panākuši 8:0. Iekrājuši tik lielu pārsvaru, liepājnieki mazliet atslābinājās un “Ozolnieki/Monarch” komanda divus vārtus atspēlēja – ar precīziem metieniem izcēlās Ēriks Bisenieks un Helmuts Eniks, kurš realizēja soda metienu. Tomēr atlikušajā cīņas laikā “Liepājas metalurgs 2” droši kontrolēja mača gaitu un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:2.

“Liepājas metalurga” hokeja komanda Latvijas čempionātā uzvarēja ceturto reizi pēdējo piecu sezonu laikā.

Kā ziņots, sērijas pirmajos divos mačos, kas risinājās Piņķos, “Liepājas metalurgs 2” izcīnīja uzvaras ar rezultātu 6:1 un 4:3, bet pirmdien “Ozolnieki/Monarch” spēja izcīnīt panākumu izbraukumā ar rezultātu 2:1. Dienu vēlāk gan liepājnieki revanšējās ar 4:2.

“Liepājas metalurgs 2” pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 uzvarēja “SMScredit.lv” komandu, bet “Ozolnieki/Monarch” ar 4-0 pieveica pastiprināto “Juniors” vienību.

“Ozolnieki/Monarch” un “SMScredit.lv” regulārajā čempionātā ieņēma pirmās divas vietas, tāpēc izslēgšanas spēles sāka tikai no pusfināla. Savukārt komandas, kuras ieņēma 3.-6.vietu, savā starpā tikās ceturtdaļfinālā, bet Lietuvas vienībai Elektrēnu “Enerģija” vieta izslēgšanas spēlēs nebija atvēlēta.