“Liepājas metalurgs” aizved 3:0 no Ventspils 0

“Liepājas metalurga” futbolisti svarīgā Latvijas virslīgas futbola čempionāta Kurzemes derbija spēlē trešdien ar rezultātu 3:0 (2:0) izbraukumā pārliecinoši pieveica pagājušās sezonas čempionvienību “Ventspils”, iesaistoties reālā cīņā par zelta godalgām.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

Spēli pārliecinošāk iesāka liepājnieki, un pēc piecām spēlētām minūtēm viņiem arī izdevās atklāt rezultātu, kad neveiksmīgā mājinieku saspēlē sava soda laukuma tuvumā bumbu pārtvēra Ģirts Karlsons un ieraidīja to vārtos. Astoņas minūtes vēlāk standartsituācijā pēc soda sitiena bumbu ar galvu vārtos novirzīja Rītis Leļūga, bet otrajā puslaikā punktu spēlei pielika Genādijs Soloņicins, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Kā ziņots, abu komandu pirmā apļa spēle aprīlī tika pārcelta pēc “Ventspils” prezidenta Jurija Bespalova nāves.

Kopvērtējumā tagad katra komanda aizvadījusi pa 31 spēlei. Pirmajā vietā joprojām atrodas Daugavpils “Daugava”, kas tikusi pie 67 punktiem, bet tai ar 64 punktiem seko liepājnieki. Savukārt pa 61 punktam iekrājušas “Skonto” un “Ventspils” komandas.

Zīmīgi, ka vēl septembra beigās “Liepājas metalurgs” no Daugavpils kluba atpalika par astoņiem punktiem (ar vienu spēli rezervē), bet turpinājumā ar 1:0 pieveica “Ventspils” komandu un nezaudēja punktus arī nākamajā mačā.

Piektajā vietā ar 40 punktiem ir JPFS/FK “Spartaks”, “Jūrmalas” kontā 33 punkti, bet septītā ar 28 punktiem ir “Jelgava”. Par trim punktiem mazāk ir Rīgas “Daugavai” un “Metta”/LU, bet “Gulbene” iekrājusi 23 punktus un atrodas pēdējā, desmitajā, pozīcijā.

Pagājušajā sezonā par valsts čempionvienību ceturto reizi kluba pastāvēšanas laikā un pirmo pēc divu gadu pārtraukuma kļuva “Ventspils”, kas izšķirošo pārsvaru sev nodrošināja tikai čempionāta pēdējā kārtā.