“Liepājas metalurgs” piekto apli sāk ar neveiksmi Soļigorskā 0

“Liepājas metalurga” hokejisti pirmdien  Baltkrievijas atklātā čempionāta piektā apļa pirmajā spēlē pirmdien izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) zaudēja latviešu uzbrucēja Rolanda Vīgnera pārstāvētajai Soļigorskas “Šahtjor”.

Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus

Liepājniekiem vienīgos vārtus guva Toms Zeltiņš, pirmā perioda piektajā minūtē izvirzot komandu vadībā ar 1:0. Tomēr ar vieniem vārtiem ir par maz, lai uzvarētu – mājinieki atbildēja ar diviem.

Vīgners šim mačam nebija pieteikts.

Kopvērtējumā “Liepājas metalurgs” ar  41 spēlē iegūtiem 38 punktiem atrodas astotajā vietā, bet “Šahtjor” (41-72) ieņem piekto pozīciju.

Ceturtdien liepājnieki savā laukumā uzņems vienību “Ļida”.

Citā mačā Atvars Tribuncovs nopelnīja punktu par piespēli, palīdzot “Gomeļ” savā laukumā ar 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)  uzvarēt Novopolockas “Himik-SKA”.

Kaspara Saulieša un Sergeja Pečuras pārstāvētā Grodņas “Ņeman” savā laukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pieveica “Brest” hokejistus, bet Latvijas hokejisti šajā mačā nepiedalījās.

Ar šiem mačiem sācies čempionāta piektais aplis, kurā visas komandas savā starpā aizvadīs pa vienam mačam, noskaidrojot astoņas labākās vienības, kas kvalificēsies izslēgšanas spēlēm.