“Liepājas metalurgs” pirmo posmu beidz ar zaudējumu Žlobinā 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) pēdējā pirmā posma spēlē otrdien izbraukumā ar rezultātu 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) zaudēja Žlobinas “Metallurg” klubam, kas vēl pagājušajā nedēļas nogalē piedalījās Kontinentālā kausa finālturnīrā.

Notriektā tautumeita 6

Mačā, kurā laukuma saimniekiem piederēja teritoriālas un vārtu gūšanas iespēju pārsvars, liepājnieki vārtus zaudēja pirmās trešdaļas astotajā minūtē un trešās trešdaļas sestajā minūtē.

Šī Žlobinas klubam bija jau ceturtā spēle pēdējo piecu dienu laikā. Kontinentālā kausa finālturnīrā, kas risinājās Ukrainas pilsētā Doņeckā, “Metallurg” hokejisti izcīnīja otro vietu.

Šī abām komandām bija trešā savstarpējā spēle šosezon, kurās visās uzvarējis Žlobinas klubs.

BAČ kopvērtējumā “Liepājas metalurgs” ar 71 punktu 40 spēlēs ieņēma piekto vietu, vien pēdējā kārtā atdodot ceturto pozīciju Soļigorskas “Šahtjor” komandai. Savukārt Žlobinas “Metallurg” ar 101 punktu 39 spēlēs ir pirmajā pozīcijā, bet par trim punktiem mazāk ir vicelīderei “Gomeļ”, ko pārstāv latviešu aizsargs Atvars Tribuncovs.

Čempionāts tiek aizvadīts trīs posmos. Pirmajā visas 11 komandas savā starpā izspēlē četrus apļus, bet otrajā vienības tiks sadalītas divās grupās. A grupā tiks iedalītas komandas, kuras pēc pirmā posma ieņēma 1.-6.vietu, bet B grupā sacentīsies komandas no 7. līdz 11.vietai. Otrajā posmā komandas grupās izspēlēs vēl divus apļus.

Savukārt izslēgšanas spēļu turnīram kvalificēsies visas A grupas komandas un divas labākās B grupas komandas.