“Liepājas metalurgs” tukšā Gomeļā 0

Baltkrievijas atklātā čempionāta regulārās sezonas pēdējā izbraukuma spēlē “Liepājas metalurgs” ar 1:4 (0:2, 0:2, 1:0) zaudēja “Gomeļ” komandai.

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Valērijs Voroņins (“Liepājas metalurga” galvenais treneris): “Neizturējām pretinieka sākuma ofensīvu, zaudējām divus ātrus vārtus. Tas morāli izšķīra šīs spēles iznākumu. Nolaidām rokas. Otrās trešdaļas izskaņā divi zaudēti vārti minūtes laikā. Lai gan, objektīvi pretinieks bija spēcīgāks visos spēles rādītājos un parametros. Pirmkārt, kustībā. Tas izšķīra spēles iznākumu un radīja mūsu kļūdas. Pilnīgi neizdevās spēle uzbrukumā, kas atkal ir pretinieka nopelns. Viņi paspēja atgriezties, paspēja mūs visur nosegt. Viņiem laba darba un pašatdeves dēļ bija katrā laukuma vietā par vienu spēlētāju vairāk. Lai gan par pašatdevi man pret saviem spēlētājiem pretenziju nav. Nospēlējām labu spēli pret Grodņu, tomēr laikam vēl nevaram vienādi augstā līmenī aizvadīt visas spēles pret turnīra līderiem.”

Tikmēr Minskā pamatīgu 1:10 pērienu no “Junostj” piedzīvoja liepājnieku tuvākie sekotāji “Mogiļev”, līdz ar to “Liepājas metalurgs” regulārā čempionāta tabulā ir nodrošinājuši septīto vietu. Pēdējo spēli kurzemnieki aizvadīs 1. martā savā laukumā pret “Junostj”.

Baltkrievijas čempionāta ceturtdaļfinālā “Liepājas metalurga” pretinieki būs regulārās sezonas otrās vietas ieguvēji. Pašlaik tā ir Grodņas “Neman” komanda, kas šodien ar 7:2 pārspēja Vitebsku. Pēdējā kārtā abi otrās vietas pretendenti spēlēs izbraukumā – “Neman” Novopolockā pret “Himik-SKA”, “Gomeļ” spēlēs Vitebskā.

BALTKRIEVIJAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS

“Gomeļ” – “Liepājas metalurgs” 4:1 (2:0, 2:0, 0:1). 1:0 Jegorovs (Kolosovs, 2:15), 2:0 Volkovs (Solomonovs, Musijenko, 3:46), 3:0 Dmitrijevs (Nikolajevs, 18:18), 4:0 Stefanovičs (Masļeņikovs, Židkihs, 19:33), 4:1 Skvorcovs (43:59).

Tabulā: 1. “Metallurg” 126, 2. “Neman” 114, 3. “Gomel” 112, 4. “Šahtjor” 91, 5. “Junostj” 91, 6. “Lida” 61, 7. “Liepājas metalurgs” 51, 8. “Mogiļev” 47, 9. “Himik-SKA” 41, 10. “Vitebsk” 39, 11. “Brest” 37.