foto- skliepajasmetalurgs.lv

“Liepājas metalurgs” vēlreiz apspēlē Mogiļevu 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) spēlē ceturtdien savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) atkārtoti uzvarēja “Mogiļev” komandu, kurā spēlē jaunais Latvijas uzbrucējs Ivans Dmitrijevs.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Rezultātu pirmās trešdaļas desmitajā minūtē atklāja Artūrs Mickevičs, bet divas ar pusi minūtes pirms mača beigām 2:0 panāca Gunārs Skvorcovs. Savukārt savus vārtus neieņemtus nosargāja Jānis Auziņš. Dmitrijevs mača statistikas ailītēs atzīmējās vien ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmo savstarpējo spēli komandas aizvadīja otrdien, kad “Liepājas metalurgs” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 9:1.

BAČ kopvērtējumā pašlaik “Liepājas metalurgs” ar 24 punktiem 13 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet “Mogiļev” ar sešiem punktiem 14 mačos atrodas desmitajā pozīcijā.

Ar gūtiem vārtiem Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē ceturtdien izcēlās Latvijas aizsargs Atvars Tribuncovs, tiekot pie rezultativitātes punktiem jau piektajā mačā pēc kārtas. Aizvadītajā cīņā Tribuncova pārstāvētā “Gomeļ” komanda savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) pārspēja vienību “Brest”. Mača gaitā Latvijas aizsargs nopelnīja divas soda minūtes, veica trīs metienus pa vārtiem un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šīs sezonas 13 spēlēs Tribuncovs tagad guvis sešus vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles.