Mobilā versija
+14.6°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
18. marts, 2015
Drukāt

Liepājas muzejā aicina iepazīt dzintara rotas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 19. martā, plkst. 17 Liepājas muzeja ekspozīcijas “Liepāja okupāciju režīmos” izstāžu zālē ikviens interesents aicināts uz pēdējo sarunu cikla tikšanos izstādē “Dzintara meklētāji”, portālam LA.lv pastāstīja muzeja galvenā speciāliste Sandra Šēniņa.

Sarunā, par kuras tēmu izvēlētas dzintara rotas, piedalīsies Tautas lietišķās mākslas studijas “Zītars” ilggadēja dalībniece, tautas daiļamata meistare Vineta Leismane.

Šogad aprit 50 gadi kopš Vineta Leismane ir nesaraujami saistīta ar dzintaru un dzintara rotu darināšanu. Tautas daiļamata meistare ar saviem darbiem ir piedalījusies neskaitāmās izstādēs Liepājā, Latvijā un ārzemēs.

Māksliniece stāstīs par dzintara izcelsmi, rotas lietām un dzintara apstrādi. Ikviens interesents varēs aplūkot viņas un citu kolēģu pēdējā laikā tapušos darbus, kā arī interesantus dzintara gabaliņus. Tāpat būs iespējams uzzināt, kā mājas apstākļos apkopt savas dzintara rotas, lai tās saglabātu no paaudzes paaudzē.

Ieejas biļete pasākumā ir viens eiro.

Pievienot komentāru

Par LMA jauno rektoru ievēlēts Kristaps Zariņš (2)Trešdien, 28. jūnijā, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) rektora amatā tika ievēlēts gleznotājs un līdzšinējais LMA prorektors prof. Kristaps Zariņš. Par jauno rektoru nobalsoja 45 no 80 LMA Satversmes sapulces dalībniekiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+