×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. augusts, 2015
Drukāt

Liepājas muzejā Baltijas ceļam veltīta izstāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ķēstutis Dovidaitis, "Atmostas Baltija" ("The Getting Up Baltics").

Rīt, 13.augustā, festivāla “Via Baltica” ietvaros Liepājas muzeja filiālē “Liepāja okupāciju režīmos” un “Promenade Hotel” Hika un Vites zālē tiks atklāta izstāde “Balta lapa”, LA.lv uzzināja muzejā.

Izstāde veltīta vēsturiskā Baltijas ceļa atcerei un apvieno ap trīsdesmit jauno mākslinieku no visām Baltijas valstīm. Mākslinieki ir gandrīz vienā vecumā ar Baltijas ceļu, viņi atceras sevi kā mazus bērnus – Baltijas ceļa neatņemamu sastāvdaļu. Tagad viņiem, perspektīviem un profesionāliem māksliniekiem, ir dota iespēja izpausties un piedāvāt savus darbus oriģinālā un mūsdienīgā redzējumā, atveidojot savu akcijas “Baltijas ceļš” izjūtu.

Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar Lietuvas mākslinieku savienību un mākslas galeriju “Arka” Viļņā. Izstāde ceļu sāka jau pērn, kad tā tika izveidota par godu Baltijas ceļa 25. gadadienai. Tā ir bijusi skatāma jau Lietuvā, Igaunijā, kā arī Rīgā, Valmierā un Kuldīgā. Tagad no Kuldīgas Mākslas nama izstāde savu ceļu turpina uz Liepāju, turklāt te būs skatāmi vairāki jauni un līdz šim neredzēti darbi.

Mākslas darbi ir ļoti dažādi – no nelielām gleznām un skulptūrām līdz iespaidīgām instalācijām. Tāpēc Liepājā tie tiks izstādīti vairākās vietās. Liepājas muzeja filiālē “Liepāja okupāciju režīmos” būs apskatāmi pārsvarā maza formāta darbi, savukārt “Promenade Hotel” Hika un Vites zālē – pārējie.

Izstāde Liepājā būs apskatāma līdz 6. septembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+