×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
12. oktobris, 2015
Drukāt

Liepājas muzejā skanēs postfolkloras koncerts

Publicitātes fotoPublicitātes foto

17. oktobrī plkst. 17 Liepājas muzeja lielajā zālē ikviens liepājnieks un Liepājas viesis aicināts uz postfolkloras un meditatīvās mūzikas ansambļa no Siguldas “Rāmi Riti” koncertu “Sirds mūzika”, LA.lv pastāstīja projekta vadītāja Linda Bērziņa.

Koncertā skanēs latviešu tautasdziesmas ar Ineses Kozuliņas melodijām . Grupā kopā muzicē četri cilvēki, kuriem visiem tuvs dainu pasaules dzīve skatījums: pati Inese dzied un spēlē kokli, Dzintars Jaunzems dzied un spēlē ģitāru, Anastasija Sliša dzied un spēlē perkusijas, Kārlis Jirgens koncertā spēlēs flautu, stabuli un kokli.

“Kopš sevi atceros, vienmēr esmu dziedājusi. Dziesma pati plūdusi no manas dvēseles dzīlēm. Bērnību pavadīju Vidzemes pakalnos, smēlos latvisko dzīvesziņu caur dabu un dziedāju. Latviešu tautasdziesma – vienkārša, tīra un mīlestības pilna. Senču atstātā sirds gudrība, viedums un vērtības uzrunā sirdi caur katru akmeni, koku, puķi, dabas veidotu brīnumu un vēja pūsmu,” stāsta Inese Kozuliņa.

Gadiem ejot, Inese iepazinusi arī Vēdu sniegtās zināšanas un līdztekus tautas dziesmai šobrīd dzied arī mantras. Kopā ar citiem mūziķiem ir ierakstījusi mantru albumu “Divine Pearls”.

Biļešu cena pieaugušajiem 7 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+