×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
6. decembris, 2014
Drukāt

Liepājas ostā nogrimis Fonteina nopirktais zvejas kuģis (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Liepājas ostas skats.

6.decembrī no rīta ap plkst.8 Liepājas ostas kanālā konstatēts, ka nogrimis pietauvojies kuģis, kuru šā gada sākumā iegādājies Dāņu izcelsmes Liepājas uzņēmējs un mūziķis, kādreizējais Liepājas domes deputāts Stēns Lorenss, kurš labāk pazīstams kā Luijs Fonteins.

Kā ziņo Latvijas Radio, tā kā kuģa dokumentācija nav bijusi kārtībā, kuģi bija liegts darbināt, un tas atradies jahtu centrā pie piestātnes. Pēc kuģa nogrimšanas ūdenī parādījušies naftas produkti, kas veiksmīgi savākti.

Liepājas ostas aizsardzības virsnieks Kaspars Poņemeckis Latvijas Radio pastāstīja, ka kuģis zaudējis peldspēju un no tā akvatorijā nonākuši naftas produkti. Apkārt piesārņojuma vietai saliktas absorbējošas bonas un noplūde lokalizēta.

Iespējams kuģis būšot jāizceļ, bet tas esot jālemj īpašniekam.

Jau vēstīts, ka kuģi Fonteins nopircis šā gada pavasarī. Viņš aģentūrai LETA apstiprināja, ka Dānijā nopircis zvejas kuģi un aptuvenā pirkuma summa ir virs 1000 eiro. Pagājušā gadsimta četrdesmito gadu sākumā būvētais kuģis “Spurn” tika pietauvots Liepājas Tirdzniecības kanālā iepretim klubam “Fontaine Palace”.

Fonteins atzina, ka kuģi viņš, protams, neizmantos zvejošanai, bet gan izklaides braucieniem un, iespējams, tālākiem ceļojumiem. Vispirms gan bija plānots veikt kuģa remontu, toreiz informēja uzņēmējs.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Ne nu nogrima, nekā!
    Kuģis tikai stāvēja slīpi, ar kreiso bortu nedaudz zem ūdens līnijas!

  2. vecs,lēts nelabi nodēvēts kuģītis…..ņēma un nogrima….labi,ka jūrā vēl nebija ar cilvēkiem…..paveicās…kādam

  3. īstais kurzemnieks Atbildēt

    Lorensam jāmaksā par piesārņojuma aptīrīšanu.

  4. Kas lēti pērk, dārgi pārmaksā…

  5. Kādam Fonteins ļoti nepatīk, laikam jau traucē biznesu.

  6. Nesokas Fonteinam ar biznesu, te deg, te slīkst…

Draugiem Facebook Twitter Google+